KRABIČKOVÁ DIETA - jak zhubnout

Hubnutí si většinou spojujeme s drastickými redukčními dietami s velmi nízkým energetickým příjmem a často jednostrannou výživou. Tyto způsoby sice pro úbytek hmotnosti často fungují, základem pro zdravé hubnutí je ale správná životospráva, snížení energetického příjmu a aerobní pohybové aktivity. Pro zrychlení hubnutí můžeme využít podpůrných prostředků, jako jsou doplňky stravy a léky na hubnutí nebo využít konzultace výživových poradců a nabídek kurzů redukce redukce hmotnosti. Ať už se snažíme jakkoli, vždy by mělo mít hubnutí pozitivní vliv na náš organismus.

Centrum redukce nadváhy

Centra redukce váhy se zabývají léčbou obezity a organizováním kurzů snižování hmotnosti. Učí klienty jak si správně a zdravě sestavit redukční jídelníček a naplánovat pohybovou aktivitu tak, aby byli spokojeni, netrpěli hladem a únavou a hubli přiměřeným tempem. Nesprávná výživa a nedostatek pohybu jsou zodpovědné za nárůst tuku v těle a většinou způsobují nadváhu nebo obezitu. Vyhnout se problémům s obezitou nám může pomoci změna životního stylu, invasivní a neinvasivní liposukcí nebo například bandáž žaludku. Nejlepších výsledků lze dosáhnout různou kombinací těchto metod. Docílíte tak snížení váhy, úbytku tuku a cíleného vytvarování postavy. Díky poradenství budete také vědět jak si dosažené cíle udržet a jak zabránit opětovnému ukládání tuku v těle.

Jak hubnout zdravě:

Zdravá výživa
Dietní jídelníček
Hubneme bez drastických diet
Dieta a její druhy
Kurz hubnutí a redukce nadváhy
Přípravky a léky na hubnutí

 

Cviky na hubnutí

Na hubnutí je jednoznačně nejúčinnější takzvané kardio cvičení. Zásadou takového cvičení je zátěž při správné tepové frekvenci. Jedná se o aerobní aktivity, tedy například o rychlou chůzi, pomalý běh, jízdu na kole nebo aerobic. Cviky pro formování určitých částí postavy většinou nemají na hubnutí velký vliv. O tom, odkud se bude tuk spalovat nejdříve, rozhoduje výživa, hormony a často i genetika. Pro maximální redukci tělesného tuku, snižování tělesné hmotnosti a zvyšování výkonnosti kardio - vaskulárního systému, se ale doporučuje posilování a aerobní aktivitu kombinovat.

Rozvoz jídel

Rozvoz jídel domů nebo například do práce je stále více populární. Šetří především čas. Pokud se chcete stravovat bez starostí s přípravou jídel a navíc zdravě a dietně, je nejvhodnější takzvaná krabičková dieta. Dieta v krabičce Vám jídlo na celý další den doručí na Vámi určené místo v regionech Praha, Praha-východ a Praha-západ a můžete si vybrat ze tří doručovacích časů v odpoledních a večerních hodinách. Chutná, absolutně vyvážená dietní strava, která obsahuje tato velmi chutná a zdravá jídla: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. A to bez jakékoli námahy.

Výživový poradce

Zdravá výživa je spolu s pravidelnou pohybovou aktivitou nedílnou součástí zdravého životního stylu. Bohužel se právě v dnešní době na racionální stravu zapomíná. Principy zdravého stravování jsou velmi jednoduché, musíme se je jen naučit znát a dodržovat je. V rámci konzultace s naším výživovým poradcem Vám bude změřeno složení těla na profesionálním přístroji Bodystat 1500, proberete Vaše stávající stravovací návyky a velice rychle zjistíte, kde děláte chybu. Ze zkušeností víme, že mnohdy to jsou pouhé maličkosti, které Vám pomohou ke zdraví, vysněné postavě a zlepší Vaši celkovou pohodu. Naučíte se základní principy zdravé výživy, abyste se sami mohli racionálně a zdravě stravovat. Budete znát denní doporučený příjem energie a živin, rozvržení stravy během dne, rozlišíte vhodné a nevhodné potraviny a pochopíte zásady pitného režimu.

Články o hubnutí:

Akupuntuta a hubnutí

Celulitida
Obezita
Z čeho tloustnou děti ?
Hubnutí: Cviky na břicho
Hubnutí: Cviky na hýždě a stehna
Hubnutí: Běh
Hubnutí: Chůzí

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info