KRABIČKOVÁ DIETA - jak zhubnout

Hubnutí si většinou spojujeme s drastickými redukčními dietami s velmi nízkým energetickým příjmem a často jednostrannou výživou. Tyto způsoby sice pro úbytek hmotnosti často fungují, základem pro zdravé hubnutí je ale správná životospráva, snížení energetického příjmu a aerobní pohybové aktivity. Pro zrychlení hubnutí můžeme využít podpůrných prostředků, jako jsou doplňky stravy a léky na hubnutí nebo využít konzultace výživových poradců a nabídek kurzů redukce redukce hmotnosti. Ať už se snažíme jakkoli, vždy by mělo mít hubnutí pozitivní vliv na náš organismus.

Centrum redukce nadváhy

Centra redukce váhy se zabývají léčbou obezity a organizováním kurzů snižování hmotnosti. Učí klienty jak si správně a zdravě sestavit redukční jídelníček a naplánovat pohybovou aktivitu tak, aby byli spokojeni, netrpěli hladem a únavou a hubli přiměřeným tempem. Nesprávná výživa a nedostatek pohybu jsou zodpovědné za nárůst tuku v těle a většinou způsobují nadváhu nebo obezitu. Vyhnout se problémům s obezitou nám může pomoci změna životního stylu, invasivní a neinvasivní liposukcí nebo například bandáž žaludku. Nejlepších výsledků lze dosáhnout různou kombinací těchto metod. Docílíte tak snížení váhy, úbytku tuku a cíleného vytvarování postavy. Díky poradenství budete také vědět jak si dosažené cíle udržet a jak zabránit opětovnému ukládání tuku v těle.

Jak hubnout zdravě:

Zdravá výživa
Dietní jídelníček
Hubneme bez drastických diet
Dieta a její druhy
Kurz hubnutí a redukce nadváhy
Přípravky a léky na hubnutí

 

Cviky na hubnutí

Na hubnutí je jednoznačně nejúčinnější takzvané kardio cvičení. Zásadou takového cvičení je zátěž při správné tepové frekvenci. Jedná se o aerobní aktivity, tedy například o rychlou chůzi, pomalý běh, jízdu na kole nebo aerobic. Cviky pro formování určitých částí postavy většinou nemají na hubnutí velký vliv. O tom, odkud se bude tuk spalovat nejdříve, rozhoduje výživa, hormony a často i genetika. Pro maximální redukci tělesného tuku, snižování tělesné hmotnosti a zvyšování výkonnosti kardio - vaskulárního systému, se ale doporučuje posilování a aerobní aktivitu kombinovat.

Rozvoz jídel

Rozvoz jídel domů nebo například do práce je stále více populární. Šetří především čas. Pokud se chcete stravovat bez starostí s přípravou jídel a navíc zdravě a dietně, je nejvhodnější takzvaná krabičková dieta. Dieta v krabičce Vám jídlo na celý další den doručí na Vámi určené místo po celé Praze, Středočeském kraji a Brně a můžete si vybrat ze tří doručovacích časů v odpoledních a večerních hodinách. Chutná, absolutně vyvážená dietní strava, která obsahuje tato velmi chutná a zdravá jídla: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. A to bez jakékoli námahy.

Výživový poradce

Zdravá výživa je spolu s pravidelnou pohybovou aktivitou nedílnou součástí zdravého životního stylu. Bohužel se právě v dnešní době na racionální stravu zapomíná. Principy zdravého stravování jsou velmi jednoduché, musíme se je jen naučit znát a dodržovat je. V rámci konzultace s naším výživovým poradcem Vám bude změřeno složení těla na profesionálním přístroji Bodystat 1500, proberete Vaše stávající stravovací návyky a velice rychle zjistíte, kde děláte chybu. Ze zkušeností víme, že mnohdy to jsou pouhé maličkosti, které Vám pomohou ke zdraví, vysněné postavě a zlepší Vaši celkovou pohodu. Naučíte se základní principy zdravé výživy, abyste se sami mohli racionálně a zdravě stravovat. Budete znát denní doporučený příjem energie a živin, rozvržení stravy během dne, rozlišíte vhodné a nevhodné potraviny a pochopíte zásady pitného režimu.

Články o hubnutí:

Akupuntuta a hubnutí

Celulitida
Obezita
Z čeho tloustnou děti ?
Hubnutí: Cviky na břicho
Hubnutí: Cviky na hýždě a stehna
Hubnutí: Běh
Hubnutí: Chůzí

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info