KRABIČKOVÁ DIETA - Dietní jídelníček

Dietní jídelníček by měl vycházet z toho, kolik vážíte a kolik energie vydáváte. Měl by obsahovat pět až šest jídel rozložených do celého dne a být vyváženým přísunem bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a vody. Energetická hodnota by měla pro hubnutí o něco nižší, než by byla za běžných okolností. V rámci dietního jídelníčku byste neměli vynechávat snídani, protože startuje organismus do nového dne. Oběd by neměl být tučný, měl by obsahovat porci bílkovin například ve formě masa, přílohu a velkou porci zeleniny. Večeře by měla být o něco menší než oběd, s nižším zastoupením sacharidů ve formě příloh. Svačiny mezi hlavními jídly by měly být lehké a výživné. Případná druhá večeře by měla být velmi lehká a měla by sloužit jen k tomu, abyste nešli spát s prázdným žaludkem a neprobouzeli se hladoví.

Dietní jídla

Dietní jídelníček by měl obsahovat pět až šest jídel rozložených do celého dne a být vyváženým přísunem bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a vody. Při jeho tvoření zařazujte dietní jídla s příznivým poměrem živin pro hubnutí a nízkým množstvím kalorií. Vyhnete se nezdravým a pro dietu nevhodným potravinám a jíte zdravě, vyváženě a chutně. Hubnutí nemusí znamenat hladovění a konzumace chuťově nezajímavých jídel. Každé jídlo jde připravit jako dietní, záleží jen na způsobu přípravy a výběru surovin.

Dieta recepty

Dietní jídelníček by měl obsahovat pět až šest jídel rozložených do celého dne a být vyváženým přísunem bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a vody. Při jeho tvoření se nechte inspirovat chutnými dietními recepty s příznivým poměrem živin pro hubnutí a nízkým množstvím kalorií.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info