Jak vaříme jídlo

Výběr surovin

V naší výrobě pečlivě vybíráme ty nejčerstvější a nejkvalitnější suroviny od vybraných a předem prověřených dodavatelů. Veškeré suroviny jsou před vstupem do naší výroby testovány, abychom měli opravdu jistotu, že našim klientům můžeme nabídnout jen to nejlepší.
 
Výběr surovin
 

Kontrola

Jsme držiteli certifikátu HACCP, jenž zaručuje bezpečnost a především vysokou kvalitu našich programů ve všech fázích manipulace s pokrmy, surovinami, skladováním a distribucí. Dbáme na dodržování teplotního řetězce ve všech fázích výroby hotového pokrmu a teploty pečlivě zaznamenáváme. Dodržování veškerých stanovených hygienických norem je samozřejmostí.
 

Příprava jídel

Všechna jídla připravuje tým profesionálů, složený z kuchařů s bohatými zkušenostmi nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Pro přípravu naší krabičkové diety využíváme nejmodernější přístroje a technologie. Veškeré vybavení naší kuchyně splňuje ty nejnáročnější požadavky moderního a zdravého zařízení. Jsme přesvědčeni o tom, že kvalitní technologie jdou ruku v ruce s kvalitní stravou.
Výběr surovin
 

Balení a distribuce

Při balení našich jídel dodržujeme nejpřísnější hygienické normy. Odvažování jednotlivých porcí je prováděno pod přísným dozorem tak, aby jste vždy obdrželi deklarované porce se správnou výživovou hodnotou. Naši krabičkovou dietu obdržíte v jednorázových 100% recyklovatelných plastových mističkách, které jsou určené k ohřevu v mikrovlnné troubě. Ke každé denní dávce krabiček obdržíte také tištěný jídelníček s výživovými hodnotami každého jídla. Distribuce našich jídel probíhá chladícími vozy tak, abychom dodrželi i při přepravě jídel teplotní řetězec. Každý vůz je vybaven registračním teploměrem, který každých 30 minut zaznamenává aktuální teplotu. Abychom dodrželi teplotní řetězec i na našich odběrných místech, vybavili jsme je našimi lednicemi s teploměry, na základě kterých jsou každodenní teploty zaznamenávány. Protože nám příroda není lhostejná, používáme pouze plastové obaly, které se dají recyklovat a dále zpracovávat. Stávající legislativa nám bohužel neumožňuje používat např. jídlonosiče nebo papírové obaly. I tak se ale snažíme využívat tu nejšetrnější možnou variantu a o recyklaci žádáme i naše klienty.
Výběr surovin
 
 

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info