Hodnocení klientů

Markéta S.

Jídla jsou opravdu chutná a vyhovuje mi hlavně struktura jídel, kde je vše vyvážené a nemusím se již o nic starat a sledovat hodnoty na obalech potravin.

Pavla S.

jídlo je chutné, hodně zeleniny a ryb, vyhovuje

Irena M.

Vyhovuje mi pestrost jídel, které bych si sama nikdy nepřipravila. Nemusím se o jídlo v pracovním týdnu starat.

Hana V.

Vyhovuje mi pestrost jídel a nápady kombinací jídel.

Helena K.

vyhovuje mi čerstvost a pestrost jídel

Věra

Vyhovuje mi, že nemusím přemýšlet o skladbě celodenního jídla. Jídla jsou chutná, dobře ochucená, nechutnají mně jen některé pomazánky /např.šunková s tvarohem/. Porce jídel jsou pro mne zcela dostatečná. Celková spokojenost.

Soňa K.

Chutnost stravy mi vyhovuje nejvíce.

Veronika S.

S Dietavkracicce.cz jsem velice spokojena. Doprava krabiček na adresu probíhá v čas, pokud má řidič zpoždění, přijde mi SMS a v uvedený čas opravdu přijede. Pracovníci kurýrní služby jsou milí a vstřícní, a co především oceňuji - usměvaví. Jídlo mi chutná a je čerstvé. Pouze jednou se mi stalo, že bylo pro mě nevhodně zabaleno (večeře byla spojena se svačinou) - část jídla si nechávám doma a zbytek si beru do práce, zbytečně jsem tak s sebou brala i večeři. Za dva měsíce jsem zhubla 5 kg (opravdu jen díky krabičkám, cvičení nebo nějakou další změnu jsem neudělala).

Irena M.

Nemusím se starat o vaření, když jsem sama. Ani nemusím řešit pestrost a kvalitu jídla. Jím jídla, která bych si sama nikdy neuvařila.

Iva H.

vyhovuje mi, že nemusím vařit :-) Jídlo bylo vždy velmi chutné, nepřipadala jsem si vůbec nějak dietně omezena. Moc za vás děkuji. IH

Lenka H.

Vyhovující je příprava a pestrost jídel.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy