krabičková dieta až do domu

Dietu v krabičce Vám doručíme na Vámi určené místo po celé Praze, Středočeském kraji a Brně nebo si jí můžete ZDARMA, či za mírný poplatek osobně vyzvednout na našich odběrných místech v Praze, Říčanech, Jesenici a Hostivicích. Seznam našich odběrných míst naleznete v sekci OSOBNÍ ODBĚR.


Doručovací hodiny – rozvoz Praha a Středočeský kraj

Ne - Pá v časovém rozmezí 9:00 – 17:00. Vždy den předem budete informováni prostřednictvím sms o přibližném času doručení od dispečinku naší přepravní společnosti. Pokud Vám zaslaný čas dovozu nebude vyhovovat, můžete se obrátit na dispečink a domluvit se na jiném čase dovozu, případně jiné adrese dovozu. Změny v čase a adrese dovozu je třeba provádět v den obdržení sms na dispečinku, který je pro Vás k dispozici každý den do 20:00, na tel.: (+420) 721 060 530.

Doručovací hodiny – rozvoz Brno

Po - Pá v časovém rozmezí 9:00 – 17:00. Do této lokality není možnost dovozu krabiček na pondělní den konzumace.. Vždy den předem budete informováni prostřednictvím sms o přibližném času doručení od dispečinku naší přepravní společnosti. Pokud Vám zaslaný čas dovozu nebude vyhovovat, můžete se obrátit na dispečink a domluvit se na jiném čase dovozu, případně jiné adrese dovozu. Změny v čase a adrese dovozu je třeba provádět v den obdržení sms na dispečinku, který je pro Vás k dispozici každý den do 20:00, na tel.: (+420) 721 060 530.K rozvozu krabičkové diety dietavkrabičce.cz z výroby na odběrná místa nebo přímo na zákazníky zvolenou adresu ve vybraný čas využíváme plně chladící vozy s automatickým hlídáním teplot přepravní společnosti Gibon Delivery. Po celou dobu je teplota jídel monitorována a zaznamenávána. Ať je jakékoli počasí, udržujeme krabičky při jejich rozvozu v teplotě 4 - 6 °C, aby k Vám dorazily naprosto čerstvé.
 Časy rozvozu pro Prahu, Středočeský kraj a Brno:

09:00 - 17:00Zde si můžete ověřit, zda je možné dietu v krabičce na Vámi zvolenou adresu dovážet.

Zjistit čas dovozu


Cena rozvozu pro Prahu a Středočeský kraj

Cena je 99Kč + 21% DPH/den, pokud si na jedno místo objednáte více jídel, cena už se zvyšuje pouze o 10 Kč (10,2 Kč s DPH) za jedno jídlo.


Cena rozvozu pro Brno

Cena je 120Kč + 21% DPH/den, pokud si na jedno místo objednáte více jídel, cena už se zvyšuje pouze o 20 Kč (20,4 Kč s DPH) za jedno jídlo.

Osobní odběr zdarma, či za mírný poplatek

Napište nám

Nejlepší krabičková dieta Praha, Střední Čechy a Brno

Odeslat

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info