O společnosti - kdo stojí za projektem DIETAVKRABICCE.CZ?

DIETAVKRABICCE.CZ je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která byla založena v roce 2011 dvěma sestrami Lucií a Martinou.

Jak vznikl tento nápad?

,,V době, kdy se psal rok 2001 a na našem trhu produkt krabičkové diety ještě neexistoval, naše babička, středoškolská profesorka, odbornice na výživu, a hlavně urputná bojovnice za odbourání mých nadbytečných kil, se v době mého zkouškového období na vysoké škole rozhodla, že se bude starat o moji stravu. Každý den mi připravovala jídlo do krabiček na celý den. Náš pracovní název byl tehdy babiččina krabičková dieta. Nejen že to bylo poprvé, kdy jsem během zkouškového období nenabrala pěkných pár kilo, ale měla jsem dost energie na učení, a přitom jsem ještě zhubla a cítila se skvěle.“ Popisuje vznik podnikatelského nápadu jedna z jednatelek společnosti Lucie Pechová.

O několik let později naše společnost začala stejný komfort a servis nabízet i našim klientům v Praze a středních Čechách. Pětkrát nebo šestkrát týdně naši klienti dostanou chutnou, vyváženou stravu na celý den a nemusí se tak o nic starat.

Současnost a plány do budoucna

V naší společnosti DIETAVKRABICCE.CZ došlo v minulém roce k několika inovacím a změnám. Intenzivně jsme pracovali na tom, aby naše výroba krabičkové diety byla na opravdu špičkové úrovni, což se nám, troufáme si říci, podařilo na 110%.

Naše krabičková dieta je připravována výhradně z čerstvých a kvalitních surovin pod přísným hygienickým dohledem. Jako jediná společnost na trhu krabičkových diet se v současné době certifikujeme na ISO normu 22000, což je nejvyšší možná mezinárodní norma, která specifikuje požadavky na systém bezpečnosti potravin pro všechny organizace v potravinovém řetězci, které musí být naplněny, aby byla zajištěna bezpečnost potravin. Na potravinářském trhu jsme jediná společnost, která se na tuto normu certifikuje.

Zakládáme si na celkově profesionálním přístupu ke klientovi, tedy i na tom, aby náš odborný garant byl vysokoškolsky vzdělaný a měl příslušné odborné znalosti v oblasti zdravého stravování. V minulém roce jsme se stali členem Aliance výživových poradců. Nyní připravujeme pro svoje klienty nové, uživatelsky komfortnější webové stránky a zároveň vytváříme pro své klienty i nové uživatelské rozhraní, které bude pro obsluhu naprosto nenáročné.

NAŠE PRÁCE NÁS BAVÍ A UVĚDOMUJEME SI, ŽE V DNEŠNÍ RYCHLE SE ROZVÍJEJÍCÍ DOBĚ JE POTŘEBA SLUŽBY KAŽDÉ SPOLEČNOSTI NEUSTÁLE ZDOKONALOVAT, NA ČEMŽ KAŽDÝ DEN PILNĚ PRACUJEME A I KDYŽ JE TO NÁROČNÉ, V POZITIVNÍ NÁLADĚ NÁS UDRŽUJÍ KAŽDODENNÍ KLADNÉ OHLASY NAŠICH KLIENTŮ.

TÝM DIETAVKRABICCE.CZ

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info