KRABIČKOVÁ DIETA - Hubnutí: Běh

Běhání je skvělý způsob jak zhubnout, jak odbourávat stres, jak mít dobrou kondici a jak si udržet pevné zdraví. Hubnout se sice musí hlavně stravou, ale spalovat tuky a formovat postavu pohybem. A běhje ideálním způsobem, jak zhubnout společně se správnou stravou.

Pokud nejste zvyklí běhat, měli byste s během začít pomalu.
Z počátku běhejte 5 minut lehkým poklusem. Po dvou dnech přidejte 5 minut a po každých dvou dnech si přidejte dalších pět minut, abyste se dostali na 30 - 40 minut.
Po dvaceti minutách cvičení se začínají pálit tuky, proto je tento čas optimální. Pokud zvládnete na začátku běhání více než pět minut, klidně začněte s délkou, která vám vyhovuje.

Před běháním i po běhání se protáhněte a protáhněte nohy.
K běhu také patří kvalitní obuv, která je nezbytná. Se špatnou obuví by se vám nejen špatně běhalo, ale škodilo by to vašemu zdraví plosce nohy a páteři. Oblečení by mělo být pohodlné.

Pro optimální hubnutí běhejte nejlépe obden 30 - 40 minut. Během toho můžete střídat sprinty s pomalým během. Klidně můžete běhat i hodinu, záleží je na vás a na vaší výdrži.
Nezapomeňte také pít nejlépe neslazené tekutiny během běhání.Můžet svou sportovníčinnost skombinovat s výživou, resp. krabičkovou dietou, jakožto řešením pro vaše zdravé hubnutí.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info