Hubnutí: Běh

Běhání je skvělý způsob jak zhubnout, jak odbourávat stres, jak mít dobrou kondici a jak si udržet pevné zdraví. Hubnout se sice musí hlavně stravou, ale spalovat tuky a formovat postavu pohybem. A běhje ideálním způsobem, jak zhubnout společně se správnou stravou.

Pokud nejste zvyklí běhat, měli byste s během začít pomalu.
Z počátku běhejte 5 minut lehkým poklusem. Po dvou dnech přidejte 5 minut a po každých dvou dnech si přidejte dalších pět minut, abyste se dostali na 30 - 40 minut.
Po dvaceti minutách cvičení se začínají pálit tuky, proto je tento čas optimální. Pokud zvládnete na začátku běhání více než pět minut, klidně začněte s délkou, která vám vyhovuje.

Před běháním i po běhání se protáhněte a protáhněte nohy.
K běhu také patří kvalitní obuv, která je nezbytná. Se špatnou obuví by se vám nejen špatně běhalo, ale škodilo by to vašemu zdraví plosce nohy a páteři. Oblečení by mělo být pohodlné.

Pro optimální hubnutí běhejte nejlépe obden 30 - 40 minut. Během toho můžete střídat sprinty s pomalým během. Klidně můžete běhat i hodinu, záleží je na vás a na vaší výdrži.
Nezapomeňte také pít nejlépe neslazené tekutiny během běhání.Můžet svou sportovníčinnost skombinovat s výživou, resp. krabičkovou dietou, jakožto řešením pro vaše zdravé hubnutí.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy