KRABIČKOVÁ DIETA - Zdravá výživa

Zdravá výživa a zdravý životní styl je v naší společnosti stále populárnější. Správný výběr a kombinace potravin nejen nezatěžuje náš organismus, ale může být i prospěšný našemu zdraví. Důležitou součástí zdravého životního stylu je mimo pitného režimu, dostatku pohybu i odpočinku pravidelná a pestrá strava a udržování vhodné tělesné hmotnosti. Výživa je zdrojem energie a všech látek potřebných k růstu a obnově tkání. Základním úkolem zdravé výživy je zajistit vyvážený přísun energie a živin ve formě bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a vody přiměřeně věku, zdravotnímu stavu a životnímu stylu.


Zdravá výživa a zdravý životní styl je základem pro zdravé hubnutí. Pro zdravé hubnutí je vhodné dodržovat pitný režim, dostatečně se hýbat a odpočívat a samozřejmě se pravidelně a pestře stravovat. Snížení energetického příjmu a zvýšení aerobních pohybových aktivit vede k úbytku váhy ve zdravé míře. Vyhněte se nezdravým a pro dietu nevhodným receptům a jezte zdravě, vyváženě a chutně a najděte si pohybovou aktivitu, která Vás bude bavit. Vyzkoušejte naší krabičkovou dietu, která obsahuje to pravé pro vaši redukci váhy.

Dělená strava

Dělená strava není dieta, ale úprava jídelníčku a nejlépe celého životního stylu. V principu dělí potraviny do tří skupin, které se v trávicím traktu zpracovávají odlišně. První skupinou jsou bílkoviny (především maso, sýry a vejce), druhou sacharidy (především přílohy a pečivo) a třetí takzvané neutrální potraviny (zelenina, houby, oleje, tučné mléčné výrobky). Aby trávení probíhalo bez komplikací a zátěže organismu, bílkovinné a sacharidové potraviny by se neměly vzájemně kombinovat.

Dietní jídelníček
Dietní jídla
Druhy diet

Detoxikace organismu

Lidé každodenně přichází do styku s velkým množství škodlivých a neužitečných látek, které naše tělo nestíhá vylučovat. Odstranění toxických vlivů, tedy vlivů, které narušují rovnováhu v našem organismu, vrací autoregulační procesy organismu do normálu. Některé vlivy svého okolí ovlivnit ale nemůžeme. Detoxikační kůra – dostatečný příjem vhodných nápojů, zdravé stravování, dostatek vlákniny, doplňky stravy, fyzická aktivita, masáže a saunování - může stav našeho těla příznivě ovlivnit.Více naleznete pod odkazem detoxikační dieta.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info