KRABIČKOVÁ DIETA - Kurz hubnutí

Cílem není rychlý dočasný úbytek hmotnosti, ale trvalá změna životosprávy vedoucí k trvalé redukci váhy. Kurzy hubnutí by vám měly napomoci jako motivační prvek, ale především také jako návod, jak správně zdravě hubnout. Během kurzů hubnutí byste se měli naučit, čemu se při hubnutí vyhnout, o co se naopak snažit a jak hubnutí přizpůsobit vašemu životnímu stylu. Základem zdravého hubnutí je vyvážený jídelníček, dalším předpokladem správného úbytku váhy je pohybová aktivita přiměřená Vašemu věku a zdravotnímu stavu. Během kurzu byste se měli naučit sestavovat si vyvážený jídelníček na míru a vybrat si vhodnou a zábavnou pohybovou aktivitu.

Kurz redukce nadváhy

Cílem není rychlý dočasný úbytek hmotnosti, ale trvalá změna životosprávy vedoucí k redukci nadváhy. Kurzy redukce nadváhy by vám měly napomoci jako motivační prvek, ale především by Vám měly pomoci správně zdravě hubnout. Během kurzů byste se měli naučit, čemu se při hubnutí vyhnout a o co se naopak snažit. Základem zdravého hubnutí je vyvážený jídelníček, dalším předpokladem správného úbytku váhy je pohybová aktivita přiměřená Vašemu věku a zdravotnímu stavu. Během kurzu redukce nadváhy byste se měli naučit sestavovat si vyvážený jídelníček na míru a vybrat si vhodnou a zábavnou pohybovou aktivitu.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 349,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info