KRABIČKOVÁ DIETA - Hubnutí bez drastických diet

Zdravé hubnutí, je hubnutí přirozenou cestou bez násilných diet. K takovému hubnutí potřebujete určit svou komplexní nutriční typologii, která je základem stanovení dalšího vhodného postupu, který by měl být vždy individuální, jelikož každý lidský organismus je specifický a zabírá na něco jiného.

Pokud tedy chcete opravdu zdravě hubnout je vždy nejlepším řešením vyhledat služby výživového poradce. Kvalitní výživový poradce vám nikdy neslíbí zázraky na počkání, nýbrž vám nabídne dlouhodobou efektní cestu, při které zdravě zhubnete a vyčistíte svůj organismus. Tajemstvím zdravého hubnutí spočívá v umění kombinovat vyváženou stravu, vhodný pohyb a vhodné přípravky na hubnutí.

Vyvážení strava a vhodné doplňky


Vyvážená strava nám umožní nenásilně přejít do negativní energetické bilance, což znamená, že celodenní příjem energie bude menší než její výdej a vy budete trvale hubnout. Pokud nemáte čas si doma složitě vyvařovat a zkoumat energetické hodnoty různých potravin, bude pro vás řešením vhodně zvolená krabičková dieta.

Dalším určujícím faktorem, je volba vhodných potravinových doplňků, které vám pomohou během vaší diety efektně pálit tuky a čistit organismus, přičemž nejlepší jsou doplňky tekuté, například koktejly na hubnutí.

Nezapomínejte na pohyb


Neodmyslitelnou součástí zdravého hubnutí je vhodně zvolený druh pohybu. Důležité je pohybovat se pravidelně, alespoň 3x týdně minimálně po dobu jedné hodiny v aerobním zátěžovém pásmu, které efektivně pálí tuky. Vhodným sportem pro tyto účely může být běh, plavání či jízda na kole.

Pokud se vám tedy podaří zkombinovat vyváženou stravu, vhodné potravinové doplňky a vhodný druh pohybu, máte úspěch v zdravém hubnutí 100% zaručen. Nezapomínejte, že změna stravovacích i pohybových návyků musí trvalá, jen tak lze docílit plné spokojenosti se svým tělem i zlepšeným zdravím.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info