Hubnutí bez drastických diet

Zdravé hubnutí, je hubnutí přirozenou cestou bez násilných diet. K takovému hubnutí potřebujete určit svou komplexní nutriční typologii, která je základem stanovení dalšího vhodného postupu, který by měl být vždy individuální, jelikož každý lidský organismus je specifický a zabírá na něco jiného.

Pokud tedy chcete opravdu zdravě hubnout je vždy nejlepším řešením vyhledat služby výživového poradce. Kvalitní výživový poradce vám nikdy neslíbí zázraky na počkání, nýbrž vám nabídne dlouhodobou efektní cestu, při které zdravě zhubnete a vyčistíte svůj organismus. Tajemstvím zdravého hubnutí spočívá v umění kombinovat vyváženou stravu, vhodný pohyb a vhodné přípravky na hubnutí.

Vyvážení strava a vhodné doplňky


Vyvážená strava nám umožní nenásilně přejít do negativní energetické bilance, což znamená, že celodenní příjem energie bude menší než její výdej a vy budete trvale hubnout. Pokud nemáte čas si doma složitě vyvařovat a zkoumat energetické hodnoty různých potravin, bude pro vás řešením vhodně zvolená krabičková dieta.

Dalším určujícím faktorem, je volba vhodných potravinových doplňků, které vám pomohou během vaší diety efektně pálit tuky a čistit organismus, přičemž nejlepší jsou doplňky tekuté, například koktejly na hubnutí.

Nezapomínejte na pohyb


Neodmyslitelnou součástí zdravého hubnutí je vhodně zvolený druh pohybu. Důležité je pohybovat se pravidelně, alespoň 3x týdně minimálně po dobu jedné hodiny v aerobním zátěžovém pásmu, které efektivně pálí tuky. Vhodným sportem pro tyto účely může být běh, plavání či jízda na kole.

Pokud se vám tedy podaří zkombinovat vyváženou stravu, vhodné potravinové doplňky a vhodný druh pohybu, máte úspěch v zdravém hubnutí 100% zaručen. Nezapomínejte, že změna stravovacích i pohybových návyků musí trvalá, jen tak lze docílit plné spokojenosti se svým tělem i zlepšeným zdravím.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy