KRABIČKOVÁ DIETA - Přípravky a léky na hubnutí

Prášky na hubnutí

Když na hubnutí nic nezabírá, je tu další možnost ve formě prášků na hubnutí. Regulují hladinu krevního cukru, snižují chuť k jídlu, zrychlují spalování nebo například zabraňují vstřebávání tuků do organismu. Ale přináší i vedlejší účinky jako je zvýšení krevního tlaku, nervozitu, nespavost nebo průjmy a nadýmání. Proto je velmi důležitý výběr kvalitních a ověřených preparátů. Především je ale třeba mít na paměti, že prášky na hubnutí jsou vždy jen doplňky stravy a aby fungovaly, musí být podpořený vyváženou dietou a sportem.

Tablety na hubnutí

Když na hubnutí nic nezabírá, je tu další možnost ve formě tablet na hubnutí. Regulují hladinu krevního cukru, snižují chuť k jídlu, zrychlují spalování nebo například zabraňují vstřebávání tuků do organismu. Ale přináší i vedlejší účinky jako je zvýšení krevního tlaku, nervozitu, nespavost nebo průjmy a nadýmání. Proto je velmi důležitý výběr kvalitních a ověřených preparátů. Především je ale třeba mít na paměti, že tablety na hubnutí jsou vždy jen doplňky stravy a aby fungovaly, musí být podpořený vyváženou dietou a sportem.

Léky na hubnutí

Když na hubnutí nic nezabírá, je tu další možnost ve formě léků na hubnutí. Regulují hladinu krevního cukru, snižují chuť k jídlu, zrychlují spalování nebo například zabraňují vstřebávání tuků do organismu. Ale přináší i vedlejší účinky jako je zvýšení krevního tlaku, nervozita, nespavost nebo průjmy a nadýmání. Proto je velmi důležitý výběr kvalitních a ověřených preparátů. Především je ale třeba mít na paměti, že léky na hubnutí jsou vždy jen doplňky stravy a aby fungovaly, musí být podpořený vyváženou dietou a sportem.

Přípravek na hubnutí

Když na hubnutí nic nezabírá, je tu další možnost ve formě přípravků na hubnutí. Regulují hladinu krevního cukru, snižují chuť k jídlu, zrychlují spalování nebo například zabraňují vstřebávání tuků do organismu. Ale přináší i vedlejší účinky jako je zvýšení krevního tlaku, nervozita, nespavost nebo průjmy a nadýmání. Proto je velmi důležitý výběr kvalitních a ověřených přípravků. Především je ale třeba mít na paměti, že léky na hubnutí jsou vždy jen doplňky stravy a aby fungovaly, musí být podpořený vyváženou dietou a sportem.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info