Akupunktura a hubnutí

Dle čínských lékařů je lidské tělo protnuto energetickými liniemi, které jsou spojeny s jednotlivými orgány a slouží jako jakési kanály, jimiž proudí život. Pokud jsou tyto energetické dráhy v nerovnováze, vzniká nemoc nebo jiná zdravotní disbalance.

Díky podrobným znalostem nervového systému a celkového fungování těla lze pomocí stimulace konkrétních bodů na těle ovlivňovat pocity hladu a nasycení. Některé body mají údajně tu schopnost, že dokáží působit na zrychlení metabolismu a snadnější odbourávání tukových zásob. Předpokladem tedy je, že během kúry, která může trvat i několik měsíců, budeme jíst méně, naše tuky budou ubývat rychleji, a tudíž budeme chudnout na váze.

Je však nutné podoknout, že takto jednoduché to není. Žádná metoda nefunguje odděleně od základních doporučení zdravé výživy a životního stylu spolu s vhodným pohybem. Jinými slovy – akupunktura může být dobrým doplňkem stávající úpravy jídelníčku a pohybové aktivity, nikoliv tedy samostatnou metodou, které automaticky a bez vlastního přičinění povede k dokonalé postavě.

Doporučujeme vyzkoušet také krabičkovou dietu, kterou si můžete objednat přímo u nás.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy