ROZHOVOR S MARTINEM ZOUNAREM

Dnes pro vás opět máme rozhovor s oblíbeným hercem Martinem Zounarem, který naší krabičkovou dietu vyzkoušel a podělil se o své dojmy. :)

 
Vydáno 24.04.2019, přečteno: 379x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 


Pro jaký typ programu jste se rozhodl a jak dlouho jste krabičky odebíral?
Protože mi šlo hlavně o redukci váhy, rozhodl jsem se pro program Hubnu muž, program jsem nejprve odebíral včetně sobot celý měsíc, poté jsem se měsíc stravoval dle svého a poté se opět na měsíc ke krabičkové dietě vrátil.

Splnil program Vaše očekávání?
Rozhodně splnil, mým hlavním cílem byla redukce váhy, celkem jsem dal dolů šest kilo a teď už přes měsíc krabičkovou dietu neodebírám a nepřibral jsem ani deko, žádný jojo efekt se nekonal. Samozřejmě to není tak, že bych teď jedl úplně cokoliv, ale v rámci mého režimu, který je velmi hektický a nepravidelný to považuji za úspěch.

Co vnímáte jako největší benefit diety v krabičce/ tohoto typu stravování?
Největší benefit vidím v tom, že po odebírání programu člověk skutečně dosáhne úbytku váhy, ale nemusí se dobrého jídla vzdát. Není to žádná koktejlová záležitost.  Máte vynikající zelný salát s pikantní zálivkou, špičkové nudle s kapustou, šťavnatá kuřecí prsa se sýrovou omáčkou, jídlo máte opravdu výborné. Doporučil bych to nejen lidem, kteří chtějí zhubnout ale taky všem, kteří jsou pracovně vytížení, mají nepravidelnou pracovní dobu, pracovní schůzky, jednání a podobně.
 
 
 

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info