4 tipy na zdravé svačiny

Pravidelnost v jídle je stejně důležitá jako jeho kvalita. Často se ale stává, že lidé na svačiny mezi hlavními jídly zapomínají. Dnes vám přinášíme tipy na svačiny, které připravíte rychle a s minimem práce. 
Vydáno 08.11.2017, přečteno: 509x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 
  • Zeleninové saláty
Nejjednodušší způsob, jak do těla dostat vlákninu a spoustu vitamínů. Výhodou také je značná variabilita, kdy si můžete salát připravit pokaždé z jiného druhu zeleniny nebo variací zálivek. Saláty rozhodně nejsou nuda! A připravíte je během pár minut.
 
  • Humus
Že vám máčení a vaření cizrny přijde zdlouhavé? Nebojte, v dnešní době jde koupit cizrnu i konzervovanou a ta vám výrazně ušetří čas i energii. I zde se nabízí množství různých způsobů dochucení a podávání. Jedná se i o perfektní svačinu na cesty. Stačí dát hmotu do misky a přikrájet různé druhy zeleninu a o zdravou svačinu je postaráno.
 
  • Ovocné šťávy a smoothie
Ideální na cesty a super rychlé na přípravu. Jedinou věcí, kterou k přípravě potřebujete je výkonný mixér. A kombinace? Vlastní fantazii se meze nekladou! Můžete smíchat sezónní ovoce dle chuti. Ve velkých městech existují i tzv. fresh bary, kde si můžete vybrat z pestré nabídky.
 
  • Celozrnné pečivo
Často se lidé při redukci váhy pečivu vyhýbají. Pokud ale zvolíte správný druh, určitě neprohloupíte. Jedná se o zdroj sacharidů, který Vám dodá potřebnou energii. Správnou cestou je kombinace s různými druhy pomazánek, připravených například z tvarohu. Pokud doplníte porci zeleninou, určitě vás tato svačina zasytí po zbytek dne. 

Pokud vás ani tento článek nepřesvědčil a víte, že s časem jste na štíru, zkuste naši krabičkovou dietu. 5 jídel denně vám doručíme až domů nebo pro vás budou připraveny na jednom z odběrných míst! 
 
 
 

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info