KRABIČKOVÁ DIETA - Bezlepková dieta

Lepek, respektive bílkoviny lepku, které vznikají jeho štěpením jsou obsaženy v běžných obilovinách – pšenici, ječmeni a žitu. Proto je v případě nesnášenlivosti důležité z jídelníčku vyloučit všechny obilné materiály, které lepek obsahují.

Strava u bezlepková diety může být jak plnohodnotná tak i pestrá. Základem bezlepkové diety jsou obiloviny, které neobsahují toxický lepek nebo výrobky z bezlepkových materiálů označené jako bezlepkový výrobek.

Mezi přirozeně bezlepkové materiály patří kukuřice, pohanka, rýže, proso nebo amarant. Další možností jsou luštěniny - sója, hrách, čočka, fazole, zelenina včetně brambor, cuket, rajčat a ovoce. Přirozeně bezlepková potravina je i maso. Záleží však na finální úpravě nebo zpracování. Uzeniny s vysokým podílem masa často obsahují pšeničnou mouku jako plnivo nebo modifikovaný škrob. Stejně tak dochucovadla jako sojová omáčka nebo kečup! Mléčné výrobky nejsou škodlivé, ale záleží na aktuálním poškození střevní sliznice a vzniku laktózové intolerance nebo na použití doprovodných surovin jako jsou zahušťovadla, emulgátory nebo plnidla.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info