KRABIČKOVÁ DIETA - známé osobnosti

Michaela Doleželová, olympijská reprezentantka ve skoku na lyžích

Míša se pro DIETAVKRABICCE.CZ rozhodla během tvrdého tréninku na letošní zimní olympijské hry v Soči 2014. Trénink Míše zabírá 90% jejího času, a tak je pro ni DIETAVKRABICCE.CZ nejpohodlnější a zároveň nejvhodnější volbou stravování. Pro sportovce takového formátu je zdravá a hlavně vyvážená strava velice důležitá. Míša využívá u DIETAVKRABICCE.CZ program, který jí doporučil náš výživový specialista Mgr. Tomáš Lavický tak, aby během dne přijímala dostatek energie, ale zároveň si udržela nízkou váhu. „Krabičky mi moc chutnají a skvěle se mi s nimi trénuje, mám po celý den dostatek energie a trenér moje výkony i styl stravování chválí,“ pochvaluje si Míša. My jí za celý tým DIETAVKRABICCE.CZ držíme palce, ať se Míše únorová olympiáda povede!

Michaela Štoudková, modelka

Míša se DIETAVKRABICCE.CZ rozhodla vyzkoušet v období, kdy se musela učit na státnice na vysoké škole. ,,Měla jsem čas pouze na učení, proto jsem nebyla schopná si sama vařit. Každý moc dobře ví, že pro práci modelky je štíhlá postava velice důležitá, vsadila jsem tedy na krabičkovou dietu a musím říct, že jsem byla moc spokojená, je to velice pohodlný a zdravý způsob stravování, nejraději bych tohoto ,,full servisu“ využívala pořád“, dodává Míša.

Patricie Solaříková, herečka

Patricie se pro DIETAVKRABICCE.CZ rozhodla po loňském pobytu ve Spojených státech Amerických, kde nabrala pár kil, se kterými se rozhodla zatočit. ,,Popustila jsem uzdu a jednoho dne jsem si řekla : Už dost!“ ,,Jelikož mi hodně času zabírá studium vysoké školy a natáčení seriálu Ulice a nemám tedy dostatek času na vaření, rozhodla jsem se do toho jít s DIETAVKRABICCE.CZ.“ ,,Za měsíc jsem shodila 3,5kg a tím jsem se dostala na ideální váhu, větší úbytek váhy po jednom měsíci by pro mě nebyl ani zdravý a hrozilo by mi riziko JOJO efektu, takto můj úspěch zhodnotil výživový poradce Mgr. Tomáš Lavický.“ ,,Krabičková dieta opravdu nepatří mezi ty drastické diety, měla jsem pocit, že celý den jím, sice po menších porcích, ale za to často,“ směje se Patricie.

Jitka Nováčková, modelka

Jitka se již od raného věku věnuje modelingu, kde je štíhlá postava důležitá. ,,Když jsem se dozvěděla o možnostech DIETAVKRABICCE.CZ byla jsem nadšená a chtěla jsem to hned vyzkoušet. Využívala jsem programu ,,Žiju zdravě žena“, který je svou kalorickou hodnotou určen lidem, kteří chtějí svojí váhu udržet, mým největším problémem byla nepravidelná strava, byla jsem zvyklá jíst pouze 2x denně po větších porcích. Krabičková dieta mi vyhovuje v tom, že jídel sním za den 5 sice v menších porcích, ale opravdu nikdy nepociťuji hlad.

Nikol Trojanová, účastnice reality show Hotel Paradise

Nikol toužila vyzkoušet krabičkovou dietu již dlouho. ,,Na základě referencí od mých známých jsem se rozhodla pro DIETAVKRABICCE.CZ. Nyní po skončení soutěže mám celkem hodně práce a krabičková dieta je pro mě tedy absolutně vyhovující. Pravidelná strava je velice důležitá.

Daniela Trojanová, účastnice reality show Hotel Paradise

Daniela se rozhodla do toho jít se svojí sestrou. ,,Před začátkem reality show Hotel Paradise jsem zhubla pár kilo a jelikož se bojím, abych je nenabrala zpět, DIETAVKRABICCE.CZ pro mě byla ideální volbou. Nechci již více hubnout, ale chci si mojí aktuální váhu udržet, samozřejmě to, že se nemusím o nic starat, nemusím nakupovat ani vařit, to už je jen třešnička na dortu.

Marta Jandová, zpěvačka

Zpěvačka Marta Jandová vyzkoušela krabičkovou dietu i se svým přítelem. ,, Jelikož mám velice nabitý pracovní program a jsem stále na cestách, krabičková dieta DIETAVKRABICCE.CZ je pro mě ideální. Je to velice pohodlné a zároveň zdravé stravování. Jelikož nemám moc času na vaření, krabičkovou dietu jsem objednala i pro svého přítele. Jídlo je moc chutné, dokonce i kolegové z muzikálu mi ho záviděli.

Petra Janů, zpěvačka

Mezi klienty DIETAVKRABICCE.CZ patří také oblíbená zpěvačka Petra Janů. Jak sama říká: Dietavkrabičce nejen že dobře vypadá, ale taky dobře chutná.

Martin Zounar, herec

Martin Zounar už v minulosti vyzkoušel spoustu diet, ale pro DIETUVKRABICCE.CZ se rozhodl díky zkušenostem kamaráda: Rozhodl jsem se vyzkoušet různé diety s rychlým efektem, ale postupně se váha opět dorovnala a jojo efekt byl často i s bonusem. Po různých peripetiích, jak životních tak pracovních, jsem se dostal zase zpět do správných kolejí a rozhodl jsem se vyzkoušet něco, kde se nebude hladovět. Na doporučení kamaráda, který sám krabičky konzumuje, jsem se je rozhodl vyzkoušet také. Momentálně jsme v začátku, ale jsem zatím velmi spokojený, protože jím jak ústy, tak očima. V mém povolání je taky bonus, že mám vše připraveno a jen šáhnu do tašky a můžu konzumovat. To je dle mého i základ úspěchu.

Iveta Lutovská, Česká Miss 2009, modelka a moderátorka

Modelka Iveta Lutovská vyzkoušela krabičkovou dietu především proto, že se chtěla začít stravovat pravidelně a zdravě, a celkově svému tělu pomoci co se zdraví a energie týče. Protože jejím cílem nebylo hubnutí, zvolila program Žiju zdravě žena. „Ze začátku jsem byla překvapená, kolik jídla a jak často se má jíst, ale teď už to beru jako samozřejmost a moc mi to vyhovuje. Je to opravdu pohodlné, žádné velké domácí vyváření “ říká Iveta.

Hanka Kynychová, instruktorka a cvičitelka

Hanka má velmi náročný každodenní program a poslední dobou neměla čas se kvalitně a pravidelně stravovat. Zdravá strava je přitom důležitou součástí jejího životního stylu, proto se rozhodla pro Dietu v krabičce. „Každý den mám přichystaných pět chodů a musím si hlídat jen časové rozestupy mezi jednotlivými jídly. Co mě opravdu mile překvapilo, je chutnost všech jídel a vysoká kvalita surovin“ říká Hanka.

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj, Brno

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info