KRABIČKOVÁ DIETA - napsali o nás

Bleskprozeny.cz 10.01.2017
Rozhodly jsme se v redakci provést srovnání krabičkových diet, abychom vám pomohly při rozhodování, zda zkusit tento způsob, jak zhubnout. Testovaly jsme je koncem loňského roku, až na výjimky každá redaktorka jeden týden. Zaměřily jsme se především na to, zda nám dieta chutnala, jestli po ní nemáme vlčí hlad, a nechaly jsme její složení okomentovat odbornicí.
Bleskprozeny.cz 14.12.2016
Každý konec roku je plný předsevzetí a přání. Jak přestat kouřit, nemít nikdy zpoždění a trávit méně času v práci přesčas. Tím nejčastějším předsevzetím však bývá zhubnutí do svých oblíbených kalhot. Málo které z nás se to ale podaří a vytrvá. Jak tedy shodit pár nadbytečných kil a zároveň odstartovat zdravý životní styl?
Rozhodla jsem se zhubnout 4 kila do plavek. Dokud jsem totiž oblékala tělo do péřových bund a kabátů, neřešila jsem nic. Jakmile jsem si, ale do diáře zapsala termín letní dovolené u moře, kde se můžu těžko pohybovat v neoprenu a vyzkoušela si plavky, bylo rozhodnuto.
Alltv.cz 20.06.2016
Sámer Issa tvrdě dře, jak na své pěvecké kariéře, tak na své fyzické kondici. Z mladého klučíka se stává pořádný chlap se svalnatou muskulaturou a tetováním, které již tak nějak k hudebníkům patří. Sámera jsme odchytli na charitativní akci společnosti ALL Television, kam dorazil podpořit děti z dětského domova v Krásné Lípě.
Blesk.cz 15.06.2016
Iveta Vítová má postavičku jako lusk a určitě nepotřebuje hubnout. Cítila se však často unavená, což bylo následkem nepravidelné a nevyvážené stravy. Co ji pomohlo k tomu cítit se zase fit a mít dostatek energie pro její malou dcerku Anetku?
Blesk.cz 09.05.2016
Moderátorka Katka Kristelová je ve skvělé formě, postavu má lepší než leckterá dvacítka, přitom vychovává pětiletou dceru. Jak to dělá?
Bleskprozeny.cz 05.05.2016
Asi každá žena, která otěhotní, se bojí změny jejího těla po porodu. Ráda by si zachovala figuru, kterou měla předtím. Často je to o silné vůli a o práci na sobě samé. Navíc se už nestará jen o sebe, ale o celou rodinu, což ovlivňuje i její jídelníček. Existuje snadná cesta, která navíc nestojí tolik námahy. Zeptali jsme se maminky na mateřské dovolené a bývalé Miss ČR, Ivety Vítové, jak si udržuje postavu a dobíjí energii.
Mystic Lipstick 04.05.2016
Krabičková dieta. Časté téma všech mých kamarádek. Není to zbytečně drahé? Vyplatí se to? Najím se z toho vůbec a bude mi to chutnat? Zhubnu? Co jo-jo efekt pak? Na všechny tyto otázky se Vám budu snažit postupně odpovědět, protože jsem si je kladla taky a díky aktuálnímu spojení s jednou z nejlepších krabičkových diet na našem trhu, která se jmenuje Dieta v krabičce, mám dostatek přesných informací od odborníků na slovo vzatých.
i-journal 04.05.2016
Značka DMX GEAR si vybrala a nafotila kolekci spodního prádla s novou tváří, kterou se stal Sámer Issa. Dravost, provokace, design, kvalita – to vše spojuje značku se Sámerem a je důvodem, proč volba padla právě na něj. V pátek 22. 4. 2016 v Café Kare proběhla prezentace DMX GEAR. A bylo se na co dívat…
Extra.cz 15.04.2016
Bývalá Česká Miss je i po porodu dcerky Anetky jak lunt. Dokonce zhubla natolik, že se začalo spekulovat o anorexii, kterou ale moderátorka nikdy nepotvrdila. Teď vypadá naprosto nádherně, těší se až na Nově vystřídá Emmu Smetanu, ale i přesto se rozhodla pro krabičkovou dietu. Copak se snad zbláznila?
Blesk.cz 04.04.2016
,,Mám hodně náročný každodenní program a poslední dobou mě trápilo, že jsem neměla čas se kvalitně a pravidelně stravovat, což určitě ke zdravému životnímu stylu patří, proto jsem se rozhodla využít služeb profesionálů na zdravé stravování a nechávám si každý den dovážet celodenní menu od diety v krabičce.“
Promenazeny.cz 15.03.2016
Nehazardujte se zdravím v touze po dokonalé linii a zkuste dietu v krabičce
Těšíte se na léto a při pohledu na vaše bříško, které se přes zimu tak nějak plíživě zaoblilo, si zoufale kladete otázku, co s tím jen udělat? Nechcete podlehnout svodům planých slibů leckterých pochybných diet, zeštíhlujícího prádla či pilulek, díky kterým, jako zázrakem, do týdne shodíte deset kilo? A hlavně, ceníte si svého zdraví a to nechcete za žádnou cenu krásné postavě obětovat? Pak jděte cestou zdravého rozumu, kterou je krabičková dieta!
Extra.cz 05.02.2016
Říkáte si, proč zrovna majitel luxusní postavy Sámer Issa přešel na krabičkovou dietu? Přece jen s přibývajícím věkem na sobě musí máknout a moc dobře si uvědomuje, že bez vyvážené stravy by nedosáhl vytoužených výsledků. Co všechno nám zpěvák na sebe práskl?
Fithall.cz 02.02.2016
Ahoj,
jak jsem vám slíbila, tak i činím. Mám za sebou první měsíc s dietou v krabičce a musím upřímně říct, že jsem nadšená. Za těch pár týdnů nelze čekat zázraky, nicméně první výsledky na sobě už vidím a i cítím :).
Extra.cz 22.01.2016
Známe to každý, po Vánocích máme kila navíc a najednou zjišťujeme, že ne a ne zhubnout. Nejhorší je, když už nezabírá ani cvičení. Co dělat pak? Naštěstí tu je krabičková dieta.
Kralovstvizen.cz 22.01.2016
Začátek nového roku je obdobím, kdy si snad každý z nás dává různá předsevzetí. Plánujeme, že letos se už konečně naučíme nový jazyk nebo přestavíme obývák… Nejčastěji si ale lidé do nového roku slibují, že letos už určitě zhubnou. Jenže počítání kalorií je tak únavné a na přípravu zdravého, dietního jídla zkrátka není čas. Co s tím? Dieta do krabičky to vyřeší za vás!
Shodím 5 kilo. Omezím sladké. Začnu sportovat. Změním práci, která mne nebaví. Budu se více věnovat rodině. Omezím práci. Novoroční předsevzetí jsou různé. Většinou vystihují náš nedostatek. Ovšem sekundárním nedostatkem bývá pevná vůle, která nakonec poleví a my opět sklouzneme do starých vyjetých kolejí. Říká se, že než mozek naučíme něčemu novému, trvá to v průměru měsíc. Jak tedy vyzrát na novoroční předsevzetí?
Omlazeni.cz 08.01.2016
S krabičkovou dietou to půjde snadno.
Začátek nového roku je obdobím, kdy si snad každý z nás dává různá předsevzetí. Plánujeme, že letos se už konečně naučíme nový jazyk nebo přestavíme obývák.
Denik.cz 06.01.2016
Uvádí se, že průměrný občan ČR přibere za období vánočních svátků 3 kg. Během období vánočních svátků jen málokdo z nás v jídelníčku „nehřešil". Jsme proto velmi náchylní si slibovat či dávat předsevzetí, co všechno ve své životosprávě od ledna změníme. Dle průzkumů si třetina Čechů dává novoroční předsevzetí a je potěšující, že většina z nich se týká vlastního zdraví. Hubnutí patří na přední místa. Pouze však malé procento lidí zvládne předsevzetí dodržet. Zatímco 75% lidí zvládne pracovat na dosažení vytyčeného cíle alespoň týden, po třech týdnech je to již mizivé procento. Fitness centra praskají v prvních týdnech roku ve švech, ale bohužel jen zlomek lidí dosáhne svého cíle.
Fithall.cz 06.01.2016
K Vánocům bohatě prostřený stůl od nepaměti patří a těch pár dnů v roce, které si užijeme s rodinou a příteli za asistence skvělého jídla, bývá nejkrásnější čas v roce. Nemá cenu kazit si svátky neustálým sledováním čísla na váze, omezováním se nebo odmítáním nabízených jídel. Po Vánocích ale přichází na řadu novoroční předsevzetí a naděje, že tentokrát se nám podaří zatočit se svými zlozvyky, že začneme pravidelně cvičit, zdravě jíst, nebo že konečně zhubneme.
Jenprozeny.cz 06.01.2016
Začátek nového roku je obdobím, kdy si snad každý z nás dává různá předsevzetí. Plánujeme, že letos se už konečně naučíme nový jazyk nebo přestavíme obývák. Nejčastěji si ale lidé do nového roku slibují, že letos už určitě zhubnou. Jenže počítání kalorií je tak únavné a na přípravu zdravého, dietního jídla zkrátka není čas. Co s tím? Dieta v krabičče to vyřeší za vás.
Jepromuze.cz 06.01.2016
Začátek nového roku je obdobím, kdy si snad každý z nás dává různá předsevzetí. Nejčastěji si lidé do nového roku slibují, že letos už určitě zhubnou.
Jenže počítání kalorií je tak únavné a na přípravu zdravého, dietního jídla zkrátka není čas. Co s tím? Dieta v krabičče to vyřeší za vás.
Bleskprozeny.cz 06.01.2016
Ať chcete, či ne, během Vánoc nikdo z nás neodolá lákavé vůni cukroví, štrůdlu, štědrovečernímu řízku a jiným laskominám, které se z velké části podílí na vánoční atmosféře. Snadno se tak může stát, a spousta žen s tím má jistě zkušenost, že po svátcích plných návštěv a hodování se vaše postava může zlehka zakulatit. Jak se s tím co nejsnadněji poprat?
Extra.cz 09.12.2015
Pokud netušíte, co máte dát svým blízkým pod vánoční stromeček, tak se nechte inspirovat u slavných celebrit. U nich totiž vede krabičková dieta. Miluje jí například Hana Kynychová nebo Tom Cruise.
Fithall.cz 30.11.2015
Je mi 35, a neřekla bych o sobě, že jsem tlustá, ale ani bych netvrdila, že jsem se svoji postavou spokojená. Ale co si budeme říkat, neznám snad žádnou dámu, která by byla.
Chci být zdravá a chci se cítit ve svém těle dobře, nejen kvůli dětem a manželovi, ale hlavně kvůli sobě. Své rodině připravuji o víkendech zdravé a výživné jídlo, ale pro mě samotnou mě vařit nebaví. Pracuji z domova, a když mám během dne hlad, popadnu většinou to, co mi přijde pod ruku, což jak asi sami tušíte, není nikdy nic moc zdravého. Po večerech si ráda dopřeji trochu vína, i když vím, že to mi k hubnutí právě nepomůže.
Fithall.cz 20.10.2015
Každý, kdo si někdy zkoušel připravit redukční jídelníček sám, dobře ví, že je to pěkná dřina. Ještě horší snad ale je podle jídelníčku připravovat jídla - musíte sestavit seznam potravin, jezdit nekonečné desítky minut po supermarketech a nakupovat ingredience, táhnout tašky s nákupem domů, vymýšlet recepty, odvažovat suroviny na kuchyňské váze, stát nad plotnou, mýt horu nádobí - a po tom všem zjistíte, že vám to vlastně nechutnalo a máte stále hlad.
Extra.cz 07.10.2015
Hanka Kynychová má ukázkovou pevnou postavu, kterou si ale neudržuje jen cvičením. Více než polovinou úspěchu je totiž strava. A my jsme zjišťovali, jak se známá cvičitelka, která inspiruje mnoho žen, stravuje.
Fithall.cz 21.09.2015
Léto je skvělé. Pijeme osvěžující koktejly, jíme zmrzliny, po túře nebo vyjížďce na kole se odměníme oroseným pivem a večery trávíme nad rozpáleným grilem. Když pak sluníčko vystřídá padající listí, s hrůzou zjišťujeme, že pracně vypracovaná figura do plavek se jaksi záhadně zakulatila.
Omlazeni.cz 15.09.2015
Shazování nabraných kil je klasickým scénářem období po vánočním cukroví, před letním oblékáním plavek a také po letních dovolenkových měsících.
Denik.cz 15.09.2015
Letní měsíce spojené s all inclusive dovolenými, grilováním a popíjením alkoholu s sebou často nesou i stinnou stránku v podobě nabraných kilogramů, a tak se začátek školního roku v mnohých domácnostech nese v duchu hubnutí. Základem redukce hmotnosti je přitom vždy změna stravy a stravovacích návyků, které ovlivňují proces hubnutí nejvíce. To však znamená nejen zavedení správného složení stravy, ale třeba i správné velikosti porcí nebo pravidelných intervalů mezi jídly.
Extra.cz 08.09.2015
Zvykli jsme si hubnout po Vánocích, do šatů na plesovou sezonu, před létem do plavek, ale tak nějak zapomínáme, že i léto může být obdobím obžerství. To jsou samé grilovačky, oslavy a pikniky a kila letí nahoru. Člověk aby se pak vešel do podzimního kabátu.
Jenprozeny.cz 08.09.2015
Shazování nabraných kil je klasickým scénářem období po vánočním cukroví, před letním oblékáním plavek a také po letních dovolenkových měsících.
Jenpromuze.cz 08.09.2015
Shazování nabraných kil je klasickým scénářem období po vánočním cukroví, před letním oblékáním plavek a také po letních dovolenkových měsících.
Jenproholky.cz 08.09.2015
Shazování nabraných kil je klasickým scénářem období po vánočním cukroví, před letním oblékáním plavek a také po letních dovolenkových měsících. Pokud se pro letošek rozhlížíte po nějaké doposud nevyzkoušené metodě hubnutí, příjemnou variantou bude krabičková dieta, která nabízí kromě snížení hmotnosti i celou řadu dalších výhod, díky kterým se jí možná nebudete chtít vzdát ani v době, kdy budou již nadbytečná kila dávno pryč.
Lidovky.cz 01.06.2015
Čím dál tím častěji se mluví o cukru. O jeho škodlivosti pro lidský organismus či o závislosti, kterou si na něm tělo vytváří. Jak ale rafinovaný cukr vytlačit z jídelníčku? Čím ho nahradit a jak bez něj vařit?
Kralovstvizen.cz 29.05.2015
Diety se na nás valí ze všech stran, z televize, z časopisů, z internetu, řeší je naši kamarádi i známí. Všude slyšíme jen samé kilojouly, kilokalorie, poměr tuků, cukrů a bílkovin a už mi z toho jde hlava kolem. Kdo se v tom všem má vyznat?! Nicméně diety se samozřejmě řeší i v naší redakci. Jelikož i pro mě je toto téma aktuální, protože po porodu nikdo nevypadá jako topmodelka z Vogue, rozhodla jsem se, že po vzoru celebrit jednu z jejich oblíbených diet také vyzkouším. Z mého pohledu jsem zvolila nejmenší zlo, a to krabičkovou dietu. Světe div se, i mně se podařilo zázračně zhubnout.
Jenpromuze.cz 07.05.2015
Zhubněte zdravě a bez bolesti. Drastickým dietám odzvonilo, vyzkoušejte zdravou a chutnou dietu – dietu v krabičce.
Jenprozeny.cz 07.05.2015
Drastickým dietám však odzvonilo, vyzkoušejte zdravou a chutnou dietu – dietu v krabičce.
Fithall.cz 05.05.2015
Určitě není nutné připomínat, že se léto kvapem blíží. Právě teď nastává nejvyšší čas začít na sobě pořádně pracovat, abychom se pak na rozpálené pláži nemuseli schovávat za osuškou.
Rozhlas.cz 29.04.2015
Čas dovolené se blíží a vám se stále nedaří zhubnout do plavek? Soutěžte s námi od pondělí 4. května 2015 do pátku 8. května 2015 ve vysílání Českého rozhlasu Regina mezi 15. a 16. hodinou a vyhrajte dárkovou poukázku na Dietu v krabičce na pět dní.
Omlazeni.cz 16.04.2015
Máte nejvyšší čas… Drastickým dietám však odzvonilo, vyzkoušejte zdravou a chutnou dietu – dietu v krabičce.
www.rozhlas.cz 10.04.2015
Krabičková dieta je zdravá strava připravována z čerstvých surovin. Celodenní strava obsahuje 5 jídel: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři, které Vám budou doručeny na Vámi zvolené místo.
extra.cz 08.04.2015
Mínus tři kila, taková je bilance, kterou se Trojanová díky Dietě v krabičce může pyšnit. Jelikož i Nikol vydělává nyní na složenky sedavou prací v kanceláři, není jednoduché přebytečná kila shodit. Nesnáší přísné diety, propocené hromady oblečení z fitek či invazivní zásahy do těla od plastických chirurgů, takže krabičky byly jasná volba.
Denik.cz 02.04.2015
Hubnutí vládne světem, avšak nejrůznější zaručené diety většinou vedou k tzv. Jo-Jo efektu, což znamená drastické omezení příjmu jídla vedoucí ke snížení váhy, která se však po čase opět vrátí na původní stav či vystoupá ještě výš.
Více na: http://www.denik.cz/reklama/odbornice-radi-jakou-krabickovou-dietu-si-vybrat.html
Omlazení.cz 23.03.2015
Všude slyším jen samé kilojouly, kilokalorie, poměr tuků, cukrů a bílkovin a už mi z toho jde hlava kolem. Kdo se v tom všem má vyznat?!
Shodit pár kilo by chtěl skoro každý. Dnešní hektická doba se neblaze projevuje na našem stravování, zdraví a postavě. Také se ráno nestíháte najíst, celý den někde běháte a večer se přejíte vším možným, co vám přijde pod ruku? V tom případě je pro vás krabičková dieta jako stvořená, funguje opravdu skvěle!
Extra.cz 25.02.2015
Trápí i vás přebytečná kila, přetékající špíčky a vaše pračka musí vaše oblečení rozhodně srážet o jednu velikost? Co takhle jednou se vším skoncovat a prostě zhubnout?
Televize Prima 30.09.2014
Krabičková dieta je v dnešní době jednou z mála zdravých diet. Přesvědčte se v reportáži o fenoménu hubnutí v pořadu Očima Josefa Klímy od 25. minuty.
Extra.cz 09.06.2014
Všimli jste si jistého negativního efektu, který s sebou nese práce politika? Poslanci vysedávající v parlamentu, chybí jim pohyb, přejídají se, a tak vesele tloustnou a tloustnou až do obřích rozměrů.

Sedavé zaměstnání, různé rauty, pracovní večeře, nezdravá strava v poslanecké kantýně se projevila už na několika z nich.
Extra.cz 12.05.2014
Máte rádi sex, milovali byste se kdekoliv, ale trápí vás kila navíc? Říkáte, že vám to při sexu nevadí, ale upřímně – lžete sami sobě. Vždycky je lepší být zdravě štíhlá a nejen kvůli sexu. Proč je tedy lepší naordinovat si zdravou dietu, plnou vitamínů a pak se pustit do pořádného milování?
Extra.cz 18.03.2014
Hollywoodský diktát toho, jak máte vypadat, je neúprosný, a tak je většina hvězd pod neustálým tlakem a extrémním pozorováním, jestli náhodou nepřibraly deko navíc. Jakmile zjistí, že se ručička jejich váhy blíží vyšší číslici, začínají nasazovat přísné diety a platit si soukromé trenéry.
Extra.cz 10.12.2013
Chcete zhubnout? Největším trendem v ČR a zahraničí je momentálně krabičková dieta. Mnoho našich i hollywoodských hvězd totiž již pochopilo, že většina běžných (leckdy zbytečně drastických) diet nemá dlouhodobý účinek, a proto se raději snaží dodržovat zásady zdravého životního stylu. S tím jim pomáhají právě i populární „krabičky“.
Prima Fresh 22.11.2013
Krabičkové diety se pomalu, ale jistě stávají fenoménem dnešní doby. Spousta lidí nemá čas se pořádně najíst, z čehož plynou zdravotní problémy i zvyšování váhy. Připravené krabičky s vyváženou stravou jsou nejjednodušším způsobem, jak jíst zdravě a přitom dobře. Vyzkoušela jsem je na vlastní kůži.
Extra.cz 22.11.2013
Víme, že čas bývá největší nepřítel diet. Obvykle je u nich zapotřebí rozmýšlení, složité vážení, pečlivá příprava a hlavně je nutné myslet na to, že je třeba pravidelně jíst. Není proto divu, že spousta lidí hubnutí zavrhne ještě dřív, než s ním vůbec začne. A právě proto vám vychází vstříc krabičková dieta, díky níž budete mít svých pět porcí bez námahy a stačí si jen objednat z pohodlí domova. A proč zrovna pět? Není to náhoda, nejlépe zhubnete pomocí pěti důležitých faktorů. Tuto zajímavou dietu vymyslel známý fitness guru Harley Pasternak. A jak přesně to funguje? Každý den si dáte pět jídel, která se skládají z maximálně pěti různých ingrediencí. V průběhu týdne máte nárok na jeden tzv. „volný den“, kdy můžete bez pocitu viny sníst cokoliv, na co zrovna máte chuť.
Prima Fresh 18.10.2013
Krabičková dieta nemusí být nudná. Vyzkoušejte recept na výtečné těstoviny s lesními houbami, které ve svém jídelníčku nabízí jedna z "krabičkových" firem.
BleskproŽeny.cz 25.09.2013
V létě spoustě z nás pohyb nechyběl. Procházky v přírodě, jízda na kolečkových bruslích, beach volejbal, plavání, jízda na kole. Druhá část z nás se ale paradoxně vůbec nehýbala a dávala přednost sladkému nicnedělání. Co ale po létě? Jak zvýšit výdej kalorií a fyzickou aktivitu?
BleskproŽeny.cz 24.09.2013
Srovnejte si v hlavě, zda opravdu chcete změnit stravovací režim a vlastně i životní styl, kam spadá i fyzická aktivita nezbytná k efektivnímu výsledku. Držení diet má ve většině případech pouze krátkodobý účinek, proto změnu životního stylu neberte jako dietu, ale dlouhodobou záležitost, která vám zkvalitní život.
BleskproŽeny.cz 23.09.2013
SERIÁL: V létě se sice podle všeho hubne nejsnadněji, kdy kvůli velkým vedrům nemáme chuť příliš jíst a také příležitosti k fyzické aktivitě se přímo nabízejí na každém kroku. Jedna část z nás opravdu hubne, nebo si udržuje svou tělesnou váhu, ale ta druhá část z nás se po létě bohužel nevejde do své běžné konfekční velikosti. Čím to je a co s tím dělat?
Prima Fresh 12.04.2013
Přemýšlíte o vyzkoušení krabičkové diety? Prozatím si zkuste doma uvařit výbornou polévku, která je na jídelníčku jedné z firem, která podobné krabičky nabízí. Výborná chuť, vyvážený poměr surovin – zkrátka zdraví v každé lžíci :)
Extra.cz 14.03.2013
Už jste přemýšleli nad způsobem, kterým do léta shodíte pneumatiky kolem pasu? Určitě by nebylo marné začít se trochu hýbat. A k tomu přidat i správné stravování. Téměř všechny hollywoodské celebrity si už najely na krabičkovou dietu.
BLESK.CZ 03.02.2013
Zajímá vás, jak hubnou vaši oblíbení herci, zpěváci nebo jiné známé osobnosti z médií? Jaké účinné triky fungují ve světě a kdo jejich pomocí shodil přebytečné kilogramy?
BLESK.CZ 22.01.2013
Krabičkové diety jsou hit. Ne všechny se ale podle výzkumů hodí k hubnutí. Na chatu Blesk.cz na vaše otázky odpovídala odbornice na zdravou výživu Martina Vojtíšková, která nedávno vydala knihu Vaše krabičková dieta - Připravte si doma sami.
BLESK.CZ 22.01.2013
Blesk.cz přináší druhý díl seriálu Hubněte jídlem s krabičkovou dietou. Zeptali jsme se odbornice na zdravou výživu Martiny Vojtíškové, jenž vydala knihu Vaše krabičková dieta, pro koho je dieta vhodná, proč u někoho pak nastane jo-jo efekt...
BLESK.CZ 21.01.2013
Nechcete utrácet za jídlo v krabičkách a rádi vaříte doma? Blesk.cz vám v seriálu Hubněte jídlem přináší kompletní jídelniček s recepty na celý týden (dnes úterý), který připravili odborníci na zdravou výživu.
BLESK.CZ 21.01.2013
Po Vánocích se mnoho z nás snaží zhubnout a někdy to nebývá úplně nejlehčí, zejména po nezdravých svátečních pokrmech a cukroví. Blesk.cz proto připravil s odborníky na zdravou výživu velký seriál hubnutní se speciálním jídelníčkem a recepty na celý týden. Tady je první díl...
AHAonline.cz 19.01.2013
Přemýšlíte nad vhodným způsobem jak zhubnout i bez dohledu odborníka? Vyzkoušejte populární krabičkovou dietu! Její princip spočívá v pěti přesně navržených porcích jídla, které obsahuje správné množství kalorií a hlavně všech zdraví prospěšných látek. Jídla si navíc můžete uvařit sami doma a pochutná si jistě celá rodina. Pokud její další členové dietu nedrží, mohou si klidně dát »nášup«.
AHAonline.cz 15.01.2013
Baculaté a vzápětí štíhlé... Herečky, zpěvačky, modelky se často rády chlubí, jak svá těla moří v posilovnách, a právě díky tomu nemají na těle žádné faldy. Pravda je však často poloviční, sice se nechávají rozmazlovat v nejrůznějších salonech, ale hlavně správně jedí. Peníze – 10, ale i 20 tisíc měsíčně –, nejčastěji vráží do krabičkových diet. Navíc se nemusejí unavovat vařením. Pokud nemáte peněz nazbyt a chcete udělat něco pro své zdraví, vsaďte také na krabičky. Udělejte si je doma. Jsou jednoduché, stejně efektivní a hlavně za zlomek ceny.
VLASTA.CZ 10.01.2013
Těstovinám s lososem předchází dopolední malinový koktejl? No, nechte se překvapit. Odborníci garantují, že vám bude fajn.
VLASTA.CZ 08.01.2013
Připravte si krabičky na další den, pokračujeme v dietě.
PrimaŽena.cz 26.12.2012
V současné době drží v České republice krabičkovou dietu kolem 7000 lidí, kteří na ni ročně vynaloží až 800 miliónů korun. Krabičková dieta je stále silnějším světovým trendem a v ČR je momentálně jedním z nejpopulárnějších způsobů hubnutí.
BLESK.CZ 11.12.2012
V současné době drží v České republice krabičkovou dietu kolem 7000 lidí, kteří na ni ročně vynaloží až 800 miliónů korun. Krabičková dieta je stále silnějším světovým trendem a v ČR je momentálně jedním z nejpopulárnějších způsobů hubnutí.
PrimaŽena.cz 06.12.2012
V pražském Golem Clubu proběhl 12. listopadu křest knihy Vaše krabičková dieta – Připravte si doma sami. Křtu se zúčastnily i celebrity, které mají s krabičkovou dietou osobní zkušenost – šlo například o vítězku soutěže Česká Miss 2011 Jitku Nováčkovou nebo herečku Patricii Solaříkovou.
SUPER.CZ 14.11.2012
To je pokoukáníčko. Krásné sestry z reality show Hotel Paradise Nikol a Daniela Trojanovy předvedly svá poprsí. Na křest dietní kuchařky Vaše krabičková dieta dorazily v sexy topech, které zdůrazňovaly jejich přesnosti. Daniela dokonce košilku odhalila tak, že předvedla i svoji podprsenku.
BLESK.CZ 14.11.2012
Novácká hvězda z Ulice Patricie Solaříková (24) si s dietami hlavu neláme. Přestože loni po Vánocích slibovala, že díky krabičkové dietě zhubne, kila se jí shodit nepovedla. Spíše naopak. Během roku se opět o něco víc zakulatila.
BLESK.CZ 12.10.2012
Krabičkové diety jsou hit. Jenže. Odborné testy ukázaly, že se ne všechny se hodí k hubnutí. Blesk.cz proto pozval na chat odbornici na zdravou výživu Martinu Vojtíškovou, která nedávno vydala knihu Vaše krabičková dieta - Připravte si doma sami. Autorka vám radila, které krabičkové diety mají smysl, a jak si připravit domácí krabičkovou dietu včetně jídelníčku.
Rádio Impuls 07.10.2012
Jitka Vlková v dnešním pořadu hovoří se svým hostem na téma krabičkové diety. Zajímá Vás, jak fungují? Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
OnaDnes.cz 16.07.2012
Která z diet je pro lidský organismus vhodná a zároveň účinná? Připravili jsme pro vás velký letní test diet. Dozvíte se vše o testovaných metodách hubnutí, o jejich principech, výhodách, ale i nevýhodách.
KAFE.CZ 10.06.2012
Hubnutí je pro půvabnou boubelku Janu velké celoživotní téma. Tentokrát je ale pevně odhodlaná posunout ručičku váhy směrem dolů. Pomáhá jí v tom krabičková dieta. Přečtěte si, jestli funguje.

Každý den, kromě sobot a nedělí (ale ty jsi nepředplatila), dostává úspěšná a velmi vytížená manažerka Jana dietu připravenou odborníky z www.dietavkrabicce.cz. Využívá jeden z několika programů (konkrétně program Ekonomy), které tato firma připravila svým klientům „na míru“ tak, aby se na ni mohli obrátit i klienti mimořádně nároční na kvalitu surovin nebo se zdravotními problémy.
TOPVIP.CZ 01.02.2012
Co mají společné Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, herečka Patricie Solaříková a zpěvačka Marta Jandová? Dietu! A Marta Jandová byla ze všech tří dam suverénně neupovídanější a mezi řečí mimo jiné prozradila, že si díky krabičkové dietě nejen udržuje přijatelnou váhu a krásnou postavu, ale že jí zároveň odpadla starost s vařením sobě i příteli.
iHOT.CZ 01.02.2012
Krabičkovou dietu už držela řada osobností a i když ji může držet třeba zpěvačka Janet Jackson, tak proč ne Marta Jandová.
Ta prozradila hned dva důvody, proč dává přednost krabičkové dietě. Udrží si požadovanou váhu a ještě má bez námahy a vaření jídlo pro sebe i svého přítele.
Poněkud šokující ovšem bylo její prohlášení, že jako dítě vychované v komunismu na škubáncích a dršťkové polévce ve školní jídelně, si konečně díky krabičkové dietě pochutná. A navíc přiznala, že snad úplně nejvíc jí chutná rizoto.
SUPER.CZ 01.02.2012
Herečka Patricie Solaříková (23) vyhlásila válku svým špíčkům a po vzoru slavných kolegů se dala na krabičkovou dietu.

„Loni v létě jsem popustila uzdu žravosti. Vrátila jsem se z pobytu v Americe mnohem oplácanější, protože jsem se tam živila výhradně hamburgery," popisuje příčinu své nadváhy hvězdička nekonečného seriálu Ulice.
iDNES.cz 31.01.2012
Zpěvačka Marta Jandová chodí již několik měsíců s gynekologem Miroslavem Vernerem. Láska prý jen kvete. A to natolik, že našla sílu, aby si už nikdy nezapálila. Předsevzetí jí vychází navzdory váhovému skoku.

"Nekouřím už několik měsíců, na což jsem hrdá. Jen ta váha šla nahoru, přibrala jsem šest kilo," líčí Marta Jandová, která si momentálně upravuje jídelníček tak, aby se mohla vrátit na původní váhu.
BLESK.CZ 31.01.2012
Z něžné drobné blondýnky je unylá oplácaná brunetka. Přesně to se stalo z hvězdy Ulice Patricie Solaříkové (23). Představitelka Terezy Jordánové se poněkud zakulatila a z nepochopitelných důvodů obarvila na tmavo.

Pizza, hranolky, těstoviny s kečupem a nuttela byly ještě donedávna nejoblíbenější potraviny mladé herečky. Jak sama Patricie přiznává, byla na těchto nezdravých potravinách závislá šestnáct let. Není tedy divu, že její postava léty nabyla trochu větších rozměrů.
SUPER.CZ 31.01.2012
Jitka Nováčková (21) si vzala k srdci články na Super.cz, ve kterých byla označovaná za oplácanou, a začala víc řešit své stravovací návyky. Úřadující Česká Miss oslovila odborníky a začala zlepšovat svou postavičku pomocí diety v krabičkách.

„Po finále Miss jsem začala bojovat s nedostatkem času. Dřív jsem byla zvyklá připravovat si do školy svačinky, ale změnou životního stylu se zhroutil pravidelný řád ve stravovacím režimu," popisuje příčinu změny postavy Nováčková.
iDNES.cz 03.10.2011
Agáta Hanychová porodila teprve před dvěma měsíci a už se opět pyšní postavou modelky s velikostí oblečení 36. Není to ale zadarmo. Hanychová cvičí pod vedením trenéra čtyřikrát týdně a drží krabičkovou dietu. Prospěla jí i úplná abstinence.
SUPER.CZ 19.08.2011
Modelka Agáta Hanychová si naplno užívá svého mateřství. Čtrnáct dní po porodu jí její synek Kryšpín naplno zaměstnává, ale zvládá i své vedlejší aktivity. "Vůbec jsem nečekala, že to bude takový mazec," přiznává Agáta.

Ta je ze svého potomka tak nadšená, že jeho snímky pravidelně zásobuje svůj facebookový profil. Zatím nejpovedenější snímek se jí povedl, když svého synka vyfotila, jak spí na hrudi svého otce Mirka Dopity. Zřejmě studium fotografie v Opavě na Agátě zanechalo jisté stopy.
iDNES.cz 19.08.2011
Modelka Agáta Hanychová, která se dva týdny po porodu dostává opět do formy, si mateřství užívá. Hlavně pak kojení, díky němuž se jí viditelně zvětšilo poprsí. "Podprsenku si už nemusím vycpávat," řekla na kameru iDNES.cz modelka.

Kryšpín Dopita přišel na svět 3. srpna, od té doby výrazně zahýbal životy svých rodičů. Z Agáty Hanychové, která trávila víc času na akcích než doma, je najednou úplně jiný člověk. A očividně spokojený.
iDNES.cz 15.08.2011
Zhubněte zdravě bez hladovění! Pomůže vám krabičková dieta. Krabičková dieta v Praze a Středních Čechách nyní za jedinečnou cenu s možností dovozu až do vaší kanceláře či domova.

Co je krabičková dieta?
Shodit pár kilo by chtěl skoro každý. Dnešní hektická doba se neblaze projevuje na našem stravování, zdraví a postavě. Také se ráno nestíháte najíst, celý den někde běháte a večer se přejíte vším možným, co vám přijde pod ruku? V tom případě je pro vás krabičková dieta jako stvořená, funguje opravdu skvěle!
BLESK.CZ 09.08.2011
Mateřství obrátilo Agátě Hanychové (26) život naruby. Pro modelku byly kdysi večírky a bujarý život na prvním místě, ale teď je to jednoznačně její čtrnáctidenní syn Kryšpín a snoubenec Miroslav Dopita (28).


100% klientů je spokojeno s obsluhou našeho online klientského systému

94% klientů je spokojeno s průběžným úbytkem váhy či centimetrů
 

99% klientů je spokojeno s komunikací našich zaměstnanců

98% klientů potvrzuje, že rozvoz naší krabičkové diety na jimi zvolenou adresu, probíhá včas
 

100% klientů je spokojeno s výdejem krabičkové diety na jimi zvoleném odběrném místě

98% klientům vyhovuje balení v našich krabičkách
 

99% klientů je spokojeno s chutností a čerstvostí našich jídel

100% klientů je spokojeno s přístupem jednotlivých pracovníků kurýrní služby
 

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info