Tipy pro přepravu a uchovávání krabičky

Jak jistě z pokynů na denním menu víte, ideální teplota pro skladování krabiček je v rozmezí 4 – 6 °C. Při teplotách, které v současnosti panují, je však těžké udržet jídlo čerstvé za všech okolností. Dnes vám přinášíme alternativy skladování spolu s popisem, jak se to daří nám. Kvalita produktů je totiž pro nás vždy na prvním místě. 
Vydáno 19.07.2017, přečteno: 537x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 
            Chladící dodávky
            Mnozí o nich víte jen z doslechu, jiní se s nimi pravidelně setkáváte při předávání tašek. Jedná se o naše kurýry, kteří vám, nebo na odběrná místa, dopravují pravidelně tašky s krabičkovou dietou. Jako způsob dopravy využíváme chladící dodávky vybavené speciálními chladicími boxy. Během přepravy je teplota pravidelně monitorována registračními teploměry. Na odběrných místech se krabičky skladují v označených lednicích, u kterých personál pravidelně zaznamenává teplotu pro naši lepší kontrolu.

            Termo tašky
            Ne každý z nás má čas si dietu vyzvedávat v den konzumace nebo má zajištěný trvalý přístup k chladícímu zařízení. Ideálním řešením na cesty jsou termo tašky. Můžete je pohodlně převážet autem nebo nosit na rameni s sebou. Na trhu jsou momentálně dostupné i designové kousky lahodící oku. Výhodou je dlouhá životnost a opakované použití. Stačí tašku jen utřít vlhkým hadříkem a máte vystaráno.

            Domácí uchovávání
            Klienti, kteří odebírají krabičky den předem, skladují tašky nejčastěji ve svých domácích lednicích. Věděli jste, že i zde panují určitá pravidla? Aby si jídlo zachovalo své výživové hodnoty, je potřeba umístit tašku do správné teplotní zóny. Ideálně se jedná o spodní část lednice vzadu, kde teplota dosahuje zhruba 4 °C. S technologickým pokrokem se v lednicích vyskytují i speciální programy pro udržení čerstvých potravin v co nejlepším stavu.

            Vlastní přeprava
            Klienti často vozí tašky ve svých automobilech. Věděli jste ale, že v parných letních dnech se může teplota v rozpáleném autě vyšplhat i k 70 °C? Pro zachování kvality jídel doporučujeme nechávat krabičky v dopravních prostředcích pouze na nejkratší nutnou dobu a pokud možno uzavřené v originálním balení. Tím minimalizujete riziko zanesení bakterií.  

V případě dotazů ohledně dopravy a přípravy jídel neváhejte navštívit naši domovskou stránku dietavkrabicce.cz, kde pod záložkami doprava a příprava jídel naleznete bližší info. 
 
 
 

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info