Mýty, které vám do plavek nepomůžou


Léto už nám klepe na dveře a všude je záplava článků, které vás nabádají k drastickým dietám nebo nesmyslným hladovkám. Tudy cesta nevede! Základem je vyvážená strava a pravidelné cvičení. Přinášíme vám tipy, čemu se letos určitě vyhnout na cestě za krásným tělem.
Vydáno 29.05.2019, přečteno: 888x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 
Hladovění jako cesta do pekla
Nedostatečný příjem potravy během dne je nejhorší způsob jak hubnout. Tělo přechází na tzv. krizový režim a při nedostatku živin si bere potřebné látky ze svalů. A to rozhodně nechceme! Svaly jako takové jsou ideálním pomocníkem při odbourávání tuků. A logicky, čím více jich v těle máme, tím rychlejší naše spalování bude.

Váha jako nejlepší kamarád
Taky si každé ráno stoupnete na váhu a doufáte, že jste během noci ubrali pár kilogramů? Věřte, že číslo na váze není ideální vypovídající údaj. Tělo se skládá i z vody, a zvláště u žen, není neobvyklé zadržování tekutin. Takže vaše váha může kolísat klidně i o 2 kila v průběhu týdne. Není třeba propadat panice. Tyto procesy jsou naprosto normální a radši se zaměřte na úbytky centimetrů, než kilogramů.

Pouze a jen zelenina
Když se řekne hubnutí a dieta, každému se vybaví kopec zeleniny a velká mísa salátu. Tak to ale rozhodně není. Když si chcete udržet štíhlé tělo na celý život, cestou je jedině vyvážená a pravidelná strava.  A upřímně, koho by bavilo jíst od rána do večera jen samou zeleninu? Je určitě velkou částí stravy a taky obrovským pomocníkem, ale ve vyvážené stravě jsou zastoupeny i jiné potraviny, kde hlavní roli hraje pestrost a rozmanitost.

Cvičení od rána do večera
Pro někoho je cvičení droga, pro jiné nutné zlo. Určitě ale není potřeba trávit cvičením polovinu každého dne. Nejlepší způsob jak se přimět cvičit, je najít si aktivitu, která vás bude bavit. V dnešní době existují programy, které vás do formy dostanou i při obětování jen půl hodinky denně. A to už není tak hrozné, že? 

Ptáte se jak teda docílit těla snů? S vyváženou stravou to pujde o poznání lépe! A tu vám zajistí naše krabičková dieta! Obejdnávat můžete různé varianty, všechno potřebné info najdete na našich stránkách. 
 
 
 

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info