HIT LÉTA - GRILOVÁNÍ!

Léto ještě nekončí! Večery jsou krásně teplé, jako stvořené pro posezení venku. Byl by hřích toho nevyužít a neogrilovat si nějakou tu dobrotu.
Vydáno 15.08.2018, přečteno: 372x
Autor: dietavkrabičce.cz
 
Když se řekne léto, každému se jistě vybaví dovolená, moře, sluníčko. Ale na první příčky při popisování léta jednoznačně musíme zařadit i velký letní hit a to – grilování! Grilování je nadčasové a určitě mluvíme za všechny jeho milovníky, když řekneme, že to nás rozhodně jen tak neomrzí.

Léto máme v plném proudu, večery jsou krásně teplé, jako stvořené pro posezení venku s rodinou nebo s přáteli. Byl by hřích toho nevyužít a neogrilovat si při té příležitosti nějakou tu dobrotu.
Grilování je velmi variabilní a jistě se tak zavděčí širokému okruhu strávníků. Můžete si prostě jen "hodit na gril" rychlý steak a máte večeři raz dva. Nebo si s tím můžete trošku pohrát a připravit si třeba delikátní sýry, hamburgery, či masově-zeleninové špízy. Současným velkým hitem je určitě grilovaná zelenina. Tak třeba ogrilovaná cuketa, paprika, žampiony nebo cherry rajčátka jsou opravdová lahůdka v kombinaci s křehoučkým masem. A na přípravě takových špízů není vůbec nic složitého. Prostě jen nakrájíte suroviny, na které máte chuť nebo máte zrovna k dispozici na menší kousky, ty postačí napíchat na obyčejné dřevěné špejle. Pak už jen potřete olivovým olejem smíchaným s kořením pro vylepšení chuti a šup s tím na gril! 

A pokud rádi experimentujete a zkoušíte nové věci, můžete vyzkoušet třeba grilované ovoce. Takový ananas, hruška nebo banán poslouží jako skvělá sladká tečka na závěr.
 
 
 

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info