Předchozí
Další

Jednoduché velikonoční pohoštění

Čekáte během velikonočních svátků návštěvu celé rodiny, ale nemáte čas vymýšlet různé druhy pohoštění? S našimi pomazánkami máte vystaráno během pár minut. Zkuste jednu z nich. Určitě neprohloupíte!
Vydáno 29.03.2018, přečteno: 502x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Avokádo jednoduše a chutně

Všeobecný povyk kolem avokáda poslední dobou zaznamenal snad každý, kdo se pohybuje na sociálních sítích. Samozřejmě i to přispělo k tomu, že jej čím dál více zařazujeme do našich jídelníčků a je běžně dostupné v supermarketech. Jak ale avokádo připravit chutně a zároveň zajímavě? Pár tipů najdete v dnešním článku.
Vydáno 28.02.2018, přečteno: 481x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Rychlé a zdravé snídaně

Patříte k lidem, kteří si jsou schopni kvůli dobré snídani ráno přivstat? Nebo je pro vás jídlo po ránu spíše nutné zlo? Dnes vám přinášíme pár tipů, díky kterým si ráno nastavíte budík klidně i o 30 minut dříve. 
Vydáno 08.02.2018, přečteno: 777x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Silvestrovský večírek bez zbytečného obžerství

Během svátků jste se drželi na uzdě, ale bojíte se, že s koncem roku svůj režim porušíte? Nemějte strach. Ani oslavy nového roku se nemusí nést ve znamení nezřízeného přejídání a zapíjení litry alkoholu. Naše dnešní tipy vám prozradí jak na to! 
Vydáno 15.12.2017, přečteno: 523x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Strašák jménem Štědrý den

Přes celý rok jste se snažili dodržovat zdravý režim, a proto jsou pro vás vánoční svátky strašákem? Není se čeho bát! Ale mějte na paměti, že se nejedná jen o večeři. Počítá se i to, co jíte během dne. Pokud se budete držet těmito zásadami, určitě z celého dne vyváznete naprosto v pohodě a královsky si jej užijete. 
Vydáno 15.12.2017, přečteno: 478x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Vánoční cukroví

Pečení cukroví je v plném proudu. Jelikož se většinou jedná o kousky, které jsou plné másla a cukru, nesvědčí příliš našemu tělu. Víte ale, že existují i zdravé alternativy oblíbených pochoutek? Dnes vám představíme pár z nich. 
Vydáno 13.12.2017, přečteno: 553x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Vánoční dárky pro zdravější životní styl

Snažíte se stále vymyslet originální dárek, ale dochází vám nápady? Tento problém jsme vyřešili za vás. I na Vánoce můžete svým blízkým darovat věc, která je motivuje ke zdravějšímu životnímu stylu a to nenásilným způsobem. Že to není možné?  Tak čtěte dál a inspirujte se. 
Vydáno 06.12.2017, přečteno: 417x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Smoothies

Smoothies jsou na přípravu velmi rychlá a nenáročná. Poslouží také jako skvělá svačina na cesty. A že vám dochází inspirace na různé kombinace? Tak vyzkoušejte ty, které vám dnes doporučujeme!
Vydáno 22.11.2017, přečteno: 434x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

4 tipy na zdravé svačiny

Pravidelnost v jídle je stejně důležitá jako jeho kvalita. Často se ale stává, že lidé na svačiny mezi hlavními jídly zapomínají. Dnes vám přinášíme tipy na svačiny, které připravíte rychle a s minimem práce. 
Vydáno 08.11.2017, přečteno: 601x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Dýňový koláč

Četli jste minulý článek? Pokud ano, tak víte, že hlavní hvězdou byla dýně. Jak dýně neodmyslitelně patří k podzimu, tak káva, případně čaj, a koláč k dlouhým zimním večerům. A jak spojit tyto dvě věci dohromady? Určitě zdravým dýňovým koláčem! 
Vydáno 25.10.2017, přečteno: 490x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info