Předchozí
Další

Zdravé silvestrovské pochutiny


Jaký bude váš Silvestr 2016? Náš bude zábavný, veselý a plný originálního a především zdravého silvestrovského pohoštění. Nechte se námi inspirovat a oslavte příchod nového roku jinak

.

Vydáno 20.12.2018, přečteno: 195x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

(Ne)tradiční štědrovečerní večeře

Klasická porce smaženého kapra a bramborového salátu s majonézou má zhruba 5000 kJ, předtím ještě zahuštěná rybí polévka a už máte téměř denní porci přijaté energie. Pak když k tomu připočteme pár kousků cukroví, chlebíčků a třeba nějakou tu sklenku alkoholu, rázem z toho je energetický příjem za dva dny, který ve skutečnosti sníte za několik hodin. Tomu se dá velmi snadno předejít a stejně si pochutnáte!
 
Vydáno 14.12.2018, přečteno: 181x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Zkuste letos RAW cukroví

Nepečené cukroví je o Vánocích velice vděčné - je rychlé, jednoduché a nepotřebujete na něj moc ingrediencí. RAW cukroví je oproti klasice také mnohem zdravější. Nejen díky použitým surovinám, ale i proto, že raw cukroví je hodně hutné, takže ho na posezení sníte mnohem méně. RAW strava se skládá především z ovoce, zeleniny, ořechů, také se hodně používá kokosové mléko, kakaové máslo, olivový a lněný olej. Sladí se namísto cukru vesměs stévií, či medem.
Vydáno 04.12.2018, přečteno: 257x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Mikulášská nadílka letos zdravěji

Součástí mikulášských balíčků bývá velké množství cukrovinek s mikulášským motivem. Všichni známe čokoládové figurky ve tvaru čerta či Mikuláše, perníčky, čokoládové tyčinky a bonbóny. Děti mají samozřejmě radost a na takových pamlscích si pochutnají. Jenže tím akorát zásobíte své děti obrovskou porcí kalorií a nezdravých látek. 

Co takhle to zkusit letos omezit?

Vydáno 23.11.2018, přečteno: 156x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Hledáte inspiraci, co vařit, když zrovna neodebíráte naše krabičky?

Dnes se s Vámi podělíme hned o 2 recepty z kuchařky Vaše krabičková dieta. V té najdete spoustu inspirace na zdravé a chutné recepty na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vyzkoušet je můžete třeba v neděli, nebo v jiné dny, kdy zrovna neodebíráte naší krabičkovou dietu. J  Knihu Vaše krabičková dieta můžete zakoupit na našich webových stránkách v záložce nebo ji můžete vyhrát v jedné z našich soutěžích, které pořádáme na Instagramu a Facebooku.

Vydáno 07.11.2018, přečteno: 333x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Rozhovor s Martinem Zounarem

Dnes jsme si pro Vás připravili něco vyjímečného. Jak už možná víte z našich sociálních sítí, nedávno se našim klientem stal oblíbený herec Martin Zounar. Jsme rádi, že je s krabičkami spokojen a níže si můžete přečíst jeho další postřehy z nového režimu. 
Vydáno 26.10.2018, přečteno: 274x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Recyklace - často kladené otázky

Recyklace je v dnešní době hojně skloňované téma snad všude. Často se nás klienti ptají, proč používáme tolik obalového materiálu a zda by nešlo jít ekologičtější cestou? V dnešním článku se pokusíme na pár dotazů odpovědět.
Vydáno 08.10.2018, přečteno: 388x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Zdravé svačiny do školy

Krásné poledne :)
Začátek školy se nezadržitelně blíží a s tím se pojí i ta pro školáky příjemnější část – svačinky!
Dnes se s Vámi podělíme o tři recepty na zdravé svačiny pro vaše školáky.
Věříme ale, že Vám natolik zachutnají, že si je třeba připravíte i pro sebe, pokud zrovna nebudete odebírat naše krabičky. :)
Vydáno 30.08.2018, přečteno: 316x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

HIT LÉTA - GRILOVÁNÍ!

Léto ještě nekončí! Večery jsou krásně teplé, jako stvořené pro posezení venku. Byl by hřích toho nevyužít a neogrilovat si nějakou tu dobrotu.
Vydáno 15.08.2018, přečteno: 296x
Autor: dietavkrabičce.cz
 

SALÁT NEMUSÍ BÝT NUDA

Horké letní dny přímo volají po lehkých a svěžích jídlech. Třeba po salátu. Že je to nuda? 
Dnes se s Vámi podělíme o recept na tak trochu netradiční salát, který věříme, že Vám bude chutnat!
Vydáno 01.08.2018, přečteno: 229x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info