Předchozí
Další

Valentýnské menu

Svátek sv. Valentýna – den všech zamilovaných je tu už zítra, a pokud je již Vaše oblíbená restaurace zarezervovaná nebo jste se letos rozhodli připravit si romantickou večeři v pohodlí domova, máme pro Vás recepty na zdravé Valentýnské menu, které hravě zvládnete připravit. Skládá se z polévky, hlavního chodu a dezertu. První dva recepty pochází z naší knihy Vaše krabičková dieta, takže pokud Vás zaujmou, můžete si ji na našich webových stránkách ihned objednat.
Vydáno 13.02.2019, přečteno: 195x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Recepty z naší krabičkové kuchařky

Přinášíme Vám výběr receptů z naší kuchařky Vaše krabičková dieta. 
Vydáno 23.01.2019, přečteno: 329x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Naše desatero

Ať už naše krabičky odebíráte nějakou dobu nebo jste úplný nováček – sepsali jsme pro Vás menší shrnutí nejdůležitějších věcí, které je třeba při konzumaci dodržovat, aby jste dosáhli co nejlepšího výsledku.
Vydáno 21.01.2019, přečteno: 244x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Novoroční hubnutí - jak vydržet a nevzdat to

Povedlo se Vám shodit nějaká ta kila, jenže po pár týdnech, jste pomalu tam, kde jste byli. Jen málokdo z hubnoucích se s tím nesetkal.  Jak docílit toho, aby hubnutí nebylo začarovaný kruh? Zde Vám přinášíme pár rad.
Vydáno 14.01.2019, přečteno: 194x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Zdravé silvestrovské pochutiny


Jaký bude váš Silvestr 2016? Náš bude zábavný, veselý a plný originálního a především zdravého silvestrovského pohoštění. Nechte se námi inspirovat a oslavte příchod nového roku jinak

.

Vydáno 20.12.2018, přečteno: 255x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

(Ne)tradiční štědrovečerní večeře

Klasická porce smaženého kapra a bramborového salátu s majonézou má zhruba 5000 kJ, předtím ještě zahuštěná rybí polévka a už máte téměř denní porci přijaté energie. Pak když k tomu připočteme pár kousků cukroví, chlebíčků a třeba nějakou tu sklenku alkoholu, rázem z toho je energetický příjem za dva dny, který ve skutečnosti sníte za několik hodin. Tomu se dá velmi snadno předejít a stejně si pochutnáte!
 
Vydáno 14.12.2018, přečteno: 247x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Zkuste letos RAW cukroví

Nepečené cukroví je o Vánocích velice vděčné - je rychlé, jednoduché a nepotřebujete na něj moc ingrediencí. RAW cukroví je oproti klasice také mnohem zdravější. Nejen díky použitým surovinám, ale i proto, že raw cukroví je hodně hutné, takže ho na posezení sníte mnohem méně. RAW strava se skládá především z ovoce, zeleniny, ořechů, také se hodně používá kokosové mléko, kakaové máslo, olivový a lněný olej. Sladí se namísto cukru vesměs stévií, či medem.
Vydáno 04.12.2018, přečteno: 338x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Mikulášská nadílka letos zdravěji

Součástí mikulášských balíčků bývá velké množství cukrovinek s mikulášským motivem. Všichni známe čokoládové figurky ve tvaru čerta či Mikuláše, perníčky, čokoládové tyčinky a bonbóny. Děti mají samozřejmě radost a na takových pamlscích si pochutnají. Jenže tím akorát zásobíte své děti obrovskou porcí kalorií a nezdravých látek. 

Co takhle to zkusit letos omezit?

Vydáno 23.11.2018, přečteno: 211x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Hledáte inspiraci, co vařit, když zrovna neodebíráte naše krabičky?

Dnes se s Vámi podělíme hned o 2 recepty z kuchařky Vaše krabičková dieta. V té najdete spoustu inspirace na zdravé a chutné recepty na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vyzkoušet je můžete třeba v neděli, nebo v jiné dny, kdy zrovna neodebíráte naší krabičkovou dietu. J  Knihu Vaše krabičková dieta můžete zakoupit na našich webových stránkách v záložce nebo ji můžete vyhrát v jedné z našich soutěžích, které pořádáme na Instagramu a Facebooku.

Vydáno 07.11.2018, přečteno: 435x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Rozhovor s Martinem Zounarem

Dnes jsme si pro Vás připravili něco vyjímečného. Jak už možná víte z našich sociálních sítí, nedávno se našim klientem stal oblíbený herec Martin Zounar. Jsme rádi, že je s krabičkami spokojen a níže si můžete přečíst jeho další postřehy z nového režimu. 
Vydáno 26.10.2018, přečteno: 339x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info