Předchozí
Další

Jeden den s krabičkovou dietou

Zajímá Vás, jak asi vypadá den s naší krabičkovou dietou? Rozhodli jsme se pro Vás zdokumentovat jeden celý den - od brzkého rána až po večerní závoz nových krabiček. 
Vydáno 12.03.2019, přečteno: 366x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Průvodce objednávkou – krok po kroku

Aby pro Vás bylo odebírání našich krabiček co nejpohodlnější, dnes Vám představíme celý postup od rozhodnutí se pro naší krabičkovou dietu až po její samotnou konzumaci!
 
Vydáno 26.02.2019, přečteno: 339x
Autor: dietavkrabičce.cz
 

Valentýnské menu

Svátek sv. Valentýna – den všech zamilovaných je tu už zítra, a pokud je již Vaše oblíbená restaurace zarezervovaná nebo jste se letos rozhodli připravit si romantickou večeři v pohodlí domova, máme pro Vás recepty na zdravé Valentýnské menu, které hravě zvládnete připravit. Skládá se z polévky, hlavního chodu a dezertu. První dva recepty pochází z naší knihy Vaše krabičková dieta, takže pokud Vás zaujmou, můžete si ji na našich webových stránkách ihned objednat.
Vydáno 13.02.2019, přečteno: 251x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Recepty z naší krabičkové kuchařky

Přinášíme Vám výběr receptů z naší kuchařky Vaše krabičková dieta. 
Vydáno 23.01.2019, přečteno: 410x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Naše desatero

Ať už naše krabičky odebíráte nějakou dobu nebo jste úplný nováček – sepsali jsme pro Vás menší shrnutí nejdůležitějších věcí, které je třeba při konzumaci dodržovat, aby jste dosáhli co nejlepšího výsledku.
Vydáno 21.01.2019, přečteno: 286x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Novoroční hubnutí - jak vydržet a nevzdat to

Povedlo se Vám shodit nějaká ta kila, jenže po pár týdnech, jste pomalu tam, kde jste byli. Jen málokdo z hubnoucích se s tím nesetkal.  Jak docílit toho, aby hubnutí nebylo začarovaný kruh? Zde Vám přinášíme pár rad.
Vydáno 14.01.2019, přečteno: 248x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Zdravé silvestrovské pochutiny


Jaký bude váš Silvestr 2016? Náš bude zábavný, veselý a plný originálního a především zdravého silvestrovského pohoštění. Nechte se námi inspirovat a oslavte příchod nového roku jinak

.

Vydáno 20.12.2018, přečteno: 316x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

(Ne)tradiční štědrovečerní večeře

Klasická porce smaženého kapra a bramborového salátu s majonézou má zhruba 5000 kJ, předtím ještě zahuštěná rybí polévka a už máte téměř denní porci přijaté energie. Pak když k tomu připočteme pár kousků cukroví, chlebíčků a třeba nějakou tu sklenku alkoholu, rázem z toho je energetický příjem za dva dny, který ve skutečnosti sníte za několik hodin. Tomu se dá velmi snadno předejít a stejně si pochutnáte!
 
Vydáno 14.12.2018, přečteno: 299x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Zkuste letos RAW cukroví

Nepečené cukroví je o Vánocích velice vděčné - je rychlé, jednoduché a nepotřebujete na něj moc ingrediencí. RAW cukroví je oproti klasice také mnohem zdravější. Nejen díky použitým surovinám, ale i proto, že raw cukroví je hodně hutné, takže ho na posezení sníte mnohem méně. RAW strava se skládá především z ovoce, zeleniny, ořechů, také se hodně používá kokosové mléko, kakaové máslo, olivový a lněný olej. Sladí se namísto cukru vesměs stévií, či medem.
Vydáno 04.12.2018, přečteno: 426x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Mikulášská nadílka letos zdravěji

Součástí mikulášských balíčků bývá velké množství cukrovinek s mikulášským motivem. Všichni známe čokoládové figurky ve tvaru čerta či Mikuláše, perníčky, čokoládové tyčinky a bonbóny. Děti mají samozřejmě radost a na takových pamlscích si pochutnají. Jenže tím akorát zásobíte své děti obrovskou porcí kalorií a nezdravých látek. 

Co takhle to zkusit letos omezit?

Vydáno 23.11.2018, přečteno: 258x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info