Blog

DIETAVKRABIČCE.CZ

Proč tloustneme, i když se nám zdá, že se snažíme?

​Téma, do kterého se teď hodláme pustit, je velmi obsáhlé, ale pokud budete mít dostatek informací z různých zdrojů, tak vám budou jednotlivé dílky zdravého životního stylu do sebe skvěle zapadat.
 
Proč tedy přibíráme, i když máme pocit, že vše děláme správně? Hubnutí je komplexní proces a mohou ho ovlivňovat různé faktory od stravovacích, přes pohybové po stresové. My se vám budeme snažit přiblížit nejčastější chyby, které začátečníci při snaze zhubnout dělají.

DIETAVKRABIČCE.CZ

Najdeme dostatek bílkovin i v rostlinné říši?

​I když náš jídelníček běžně obsahuje maso, někdy si chceme od živočišných produktů zkrátka z různých důvodů na chvíli odpočinout. Co si ale máte dát na oběd nebo k večeři, aby jídlo obsahovalo dostatek bílkovin? I v rostlinné říši můžete najít skvělé zdroje této makroživiny, které navíc obohatí a zpestří váš jídelníček. Mezi naše favority se probojovaly tyto 4 kategorie rostlinných zdrojů bílkovin. 

DIETAVKRABIČCE.CZ

Připravte se na zimu a užijte si podzim!

Zdá se, že máme poslední slunečné dny  letošního babího léta už za sebou. Blíží se podzim, a možná se cítíte více unavení , vyčerpaní a bez nálady. Tělo se po létu plném pohybu a sluníčka a nášupu vitamínů dostává do režimu útlumu a přípravy na zimu. Přispívá k tomu i počasí, kdy se slunečné dny mění v deštivé pošmourno a světla kvapem ubývá. Proto bychom se s Vámi dnes chtěli podělit o pár tipů, jak si toto období zpříjemnit.

DIETAVKRABICCE.CZ

Úspěšně zhubnout není nic složitého. Víme jak na to!

Ruku na srdce, kolik z vás už vyzkoušelo nespočet zaručených diet, které vám
slibovaly rychlé zhubnutí přebytečných kilogramů snadno a rychle? A jaké bylo
překvapení, když jste svá pracně shozená kila nabrali během pár týdnů zpátky?
Přestaňte se trápit drastickými dietami, které vašemu zdraví více škodí, než přináší
užitku a nechte si poradit, jak úspěšně zhubnout bez stresu a omezování.

DIETAVKRABICCE.CZ

Po létě zpátky do formy

Zdá se to nemožné – ale letošní léto už se blíží ke konci. Taky vám přijde, že letošní léto uteklo hrozně rychle? Pokud jste v době opalování a dovolených upustili od vyvážené a pravidelné stravy, v dnešním článku přinášíme tipy, jak se dostat zpět do formy.

DIETAVKRABICCE.CZ

Salátová inspirace

Léto je období, kdy má většina z nás chuť spíše na lehčí pokrmy plné zeleniny a k večeři si rádi děláme oblíbené saláty. Proto jsme vám jich zde pro inspiraci pár vybrali.

DIETAVKRABICCE.CZ

Letní drinky na osvěžení

K slunnému počasí patří letní osvěžující drink. A ani je nemusíte složitě vyrábět. Vybrali jsme pro vás ty, na jejichž přípravu stačí jen pár ingrediencí.

DIETAVKRABICCE.CZ

Jahodové hody

Máte rádi jahody? Právě startuje jejich sezona! K létu, které nám pomalu, ale jistě začíná, patří jahody naprosto neodmyslitelně. Pokud se jich stejně jako my nemůžete nabažit, vybrali jsme pro vás hned několik skvělých receptů.
 

DIETAVKRABICCE.CZ

Mýty, které vám do plavek nepomůžou


Léto už nám klepe na dveře a všude je záplava článků, které vás nabádají k drastickým dietám nebo nesmyslným hladovkám. Tudy cesta nevede! Základem je vyvážená strava a pravidelné cvičení. Přinášíme vám tipy, čemu se letos určitě vyhnout na cestě za krásným tělem.

DIETAVKRABICCE.CZ

Dobroty z naší kuchařky

Dnes se s Vámi podělíme hned o 2 recepty z kuchařky Vaše krabičková dieta. V té najdete spoustu inspirace na zdravé a chutné recepty na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vyzkoušet je můžete třeba v neděli, nebo v jiné dny, kdy zrovna neodebíráte naší krabičkovou dietu. J  Knihu Vaše krabičková dieta můžete zakoupit na našich webových stránkách v záložce nebo ji můžete vyhrát v jedné z našich soutěžích, které pořádáme na Instagramu a Facebooku.

Bezplatná zákaznická linka

800 200 204

Napište nám

info@dietavkrabicce.cz

Otázky a odpovědi

Časté dotazy