Předchozí
Další

Rodinné menu domů

Nouzový stav stále trvá a opatření proti koronaviru budeme muset ještě nějakou dobu respektovat a přizpůsobit se jim. V této nelehké situaci si víc a víc uvědomuje, jak můžeme být za všechny běžně dostupné věci a služby vděční. Rodiny, které karanténu prožívají společně a většinu času tráví doma, to mají asi ze všech nejnáročnější. Home office, každodenní starost o domácnost, děti mimo školu a je opravdu obdivuhodné, jak se rodiče bravurně zhostili role učitele, trenéra, vychovatele, kuchaře, uklízečky, svačináře a mnohých dalších.
Vydáno 21.04.2020, přečteno: 174x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Karanténní režim – příležitost něco změnit

Pro někoho je karanténa a omezené vycházení peklo na zemi, někteří se na současnou situaci dívají jako na příležitost, kdy můžou konečně něco změnit. Nečekané a nekomfortní situace mohou být naopak skvělou nakopávkou ke změně. Využijte karanténu ve svůj prospěch a staňte se novým člověkem.
 
Vydáno 17.04.2020, přečteno: 172x
Autor: dietavkrabicce.cz
 

Eliminujte riziko nakažení koronavirem – využijte dovážky domů

Situace ohledně koronaviru se vyvíjí z hodiny na hodinu a nyní je v zájmu všech, aby nebezpečí nákazy co nejdříve pominulo. Proto je nutné respektovat nařízení vlády a nevymýšlet způsoby, jak je vychytrale obejít. Teď se musíme řídit heslem tří mušketýrů: „Jeden za všechny, všichni za jednoho“. Co můžeme udělat proto, aby se situace co nejdříve zlepšila?
Vydáno 24.03.2020, přečteno: 8400x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Jaké jsou hygienické zásady při přípravě krabiček?

V dnešním článku se s vámi podělíme o tom, jak připravujeme jídlo pro naši Dietu v Krabičce. Naši klienti jsou pro nás na prvním místě a rozhodně nechceme zklamat jejich důvěru, kterou v nás i se svými penězi vložili.
Vydáno 17.03.2020, přečteno: 295x
Autor: dietavkrabicce.cz
 

Proč tloustneme, i když se nám zdá, že se snažíme?

​Téma, do kterého se teď hodláme pustit, je velmi obsáhlé, ale pokud budete mít dostatek informací z různých zdrojů, tak vám budou jednotlivé dílky zdravého životního stylu do sebe skvěle zapadat.
 
Proč tedy přibíráme, i když máme pocit, že vše děláme správně? Hubnutí je komplexní proces a mohou ho ovlivňovat různé faktory od stravovacích, přes pohybové po stresové. My se vám budeme snažit přiblížit nejčastější chyby, které začátečníci při snaze zhubnout dělají.
Vydáno 18.02.2020, přečteno: 405x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Najdeme dostatek bílkovin i v rostlinné říši?

​I když náš jídelníček běžně obsahuje maso, někdy si chceme od živočišných produktů zkrátka z různých důvodů na chvíli odpočinout. Co si ale máte dát na oběd nebo k večeři, aby jídlo obsahovalo dostatek bílkovin? I v rostlinné říši můžete najít skvělé zdroje této makroživiny, které navíc obohatí a zpestří váš jídelníček. Mezi naše favority se probojovaly tyto 4 kategorie rostlinných zdrojů bílkovin. 
Vydáno 17.02.2020, přečteno: 343x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Připravte se na zimu a užijte si podzim!

Zdá se, že máme poslední slunečné dny  letošního babího léta už za sebou. Blíží se podzim, a možná se cítíte více unavení , vyčerpaní a bez nálady. Tělo se po létu plném pohybu a sluníčka a nášupu vitamínů dostává do režimu útlumu a přípravy na zimu. Přispívá k tomu i počasí, kdy se slunečné dny mění v deštivé pošmourno a světla kvapem ubývá. Proto bychom se s Vámi dnes chtěli podělit o pár tipů, jak si toto období zpříjemnit.
Vydáno 31.10.2019, přečteno: 359x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Úspěšně zhubnout není nic složitého. Víme jak na to!

Ruku na srdce, kolik z vás už vyzkoušelo nespočet zaručených diet, které vám
slibovaly rychlé zhubnutí přebytečných kilogramů snadno a rychle? A jaké bylo
překvapení, když jste svá pracně shozená kila nabrali během pár týdnů zpátky?
Přestaňte se trápit drastickými dietami, které vašemu zdraví více škodí, než přináší
užitku a nechte si poradit, jak úspěšně zhubnout bez stresu a omezování.
Vydáno 26.09.2019, přečteno: 4166x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Po létě zpátky do formy

Zdá se to nemožné – ale letošní léto už se blíží ke konci. Taky vám přijde, že letošní léto uteklo hrozně rychle? Pokud jste v době opalování a dovolených upustili od vyvážené a pravidelné stravy, v dnešním článku přinášíme tipy, jak se dostat zpět do formy.
Vydáno 20.08.2019, přečteno: 441x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Salátová inspirace

Léto je období, kdy má většina z nás chuť spíše na lehčí pokrmy plné zeleniny a k večeři si rádi děláme oblíbené saláty. Proto jsme vám jich zde pro inspiraci pár vybrali.
Vydáno 31.07.2019, přečteno: 471x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info