Předchozí
Další

Letní drinky na osvěžení

K slunnému počasí patří letní osvěžující drink. A ani je nemusíte složitě vyrábět. Vybrali jsme pro vás ty, na jejichž přípravu stačí jen pár ingrediencí.
Vydáno 02.07.2019, přečteno: 39x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Jahodové hody

Máte rádi jahody? Právě startuje jejich sezona! K létu, které nám pomalu, ale jistě začíná, patří jahody naprosto neodmyslitelně. Pokud se jich stejně jako my nemůžete nabažit, vybrali jsme pro vás hned několik skvělých receptů.
 
Vydáno 11.06.2019, přečteno: 90x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Mýty, které vám do plavek nepomůžou


Léto už nám klepe na dveře a všude je záplava článků, které vás nabádají k drastickým dietám nebo nesmyslným hladovkám. Tudy cesta nevede! Základem je vyvážená strava a pravidelné cvičení. Přinášíme vám tipy, čemu se letos určitě vyhnout na cestě za krásným tělem.
Vydáno 29.05.2019, přečteno: 679x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Dobroty z naší kuchařky

Dnes se s Vámi podělíme hned o 2 recepty z kuchařky Vaše krabičková dieta. V té najdete spoustu inspirace na zdravé a chutné recepty na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vyzkoušet je můžete třeba v neděli, nebo v jiné dny, kdy zrovna neodebíráte naší krabičkovou dietu. J  Knihu Vaše krabičková dieta můžete zakoupit na našich webových stránkách v záložce nebo ji můžete vyhrát v jedné z našich soutěžích, které pořádáme na Instagramu a Facebooku.
Vydáno 14.05.2019, přečteno: 121x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

ROZHOVOR S MARTINEM ZOUNAREM

Dnes pro vás opět máme rozhovor s oblíbeným hercem Martinem Zounarem, který naší krabičkovou dietu vyzkoušel a podělil se o své dojmy. :)

 
Vydáno 24.04.2019, přečteno: 152x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Velikonoční dobroty

Co takhle letos zkusit upéct tradičního velikonočního beránka v odlehčené verzi? Nebo z té spousty krásných barevných vajíček připravit vajíčkovou pomazánku, ze které nebudete muset mít výčitky? Dnes pro Vás máme dva recepty, které můžete letos (nejen) o Velikonocích vyzkoušet. :) 
Vydáno 09.04.2019, přečteno: 142x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Jarní očista – mýtus o zázračném celeru

Možná jste postřehli, že se internetem (především Instagramem) opět šíří "nový zázrak", který má mít až kouzelné účinky na náš organismus. Toto kouzlo se jmenuje šťáva z řapíkatého celeru. Proto jsme si pro Vás dnes na toto téma připravili článek.
Vydáno 26.03.2019, přečteno: 182x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Jeden den s krabičkovou dietou

Zajímá Vás, jak asi vypadá den s naší krabičkovou dietou? Rozhodli jsme se pro Vás zdokumentovat jeden celý den - od brzkého rána až po večerní závoz nových krabiček. 
Vydáno 12.03.2019, přečteno: 239x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Průvodce objednávkou – krok po kroku

Aby pro Vás bylo odebírání našich krabiček co nejpohodlnější, dnes Vám představíme celý postup od rozhodnutí se pro naší krabičkovou dietu až po její samotnou konzumaci!
 
Vydáno 26.02.2019, přečteno: 240x
Autor: dietavkrabičce.cz
 

Valentýnské menu

Svátek sv. Valentýna – den všech zamilovaných je tu už zítra, a pokud je již Vaše oblíbená restaurace zarezervovaná nebo jste se letos rozhodli připravit si romantickou večeři v pohodlí domova, máme pro Vás recepty na zdravé Valentýnské menu, které hravě zvládnete připravit. Skládá se z polévky, hlavního chodu a dezertu. První dva recepty pochází z naší knihy Vaše krabičková dieta, takže pokud Vás zaujmou, můžete si ji na našich webových stránkách ihned objednat.
Vydáno 13.02.2019, přečteno: 171x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info