Předchozí
Další

Silvestrovský večírek bez zbytečného obžerství

Během svátků jste se drželi na uzdě, ale bojíte se, že s koncem roku svůj režim porušíte? Nemějte strach. Ani oslavy nového roku se nemusí nést ve znamení nezřízeného přejídání a zapíjení litry alkoholu. Naše dnešní tipy vám prozradí jak na to! 
Vydáno 15.12.2017, přečteno: 163x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Strašák jménem Štědrý den

Přes celý rok jste se snažili dodržovat zdravý režim, a proto jsou pro vás vánoční svátky strašákem? Není se čeho bát! Ale mějte na paměti, že se nejedná jen o večeři. Počítá se i to, co jíte během dne. Pokud se budete držet těmito zásadami, určitě z celého dne vyváznete naprosto v pohodě a královsky si jej užijete. 
Vydáno 15.12.2017, přečteno: 152x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Vánoční cukroví

Pečení cukroví je v plném proudu. Jelikož se většinou jedná o kousky, které jsou plné másla a cukru, nesvědčí příliš našemu tělu. Víte ale, že existují i zdravé alternativy oblíbených pochoutek? Dnes vám představíme pár z nich. 
Vydáno 13.12.2017, přečteno: 190x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Vánoční dárky pro zdravější životní styl

Snažíte se stále vymyslet originální dárek, ale dochází vám nápady? Tento problém jsme vyřešili za vás. I na Vánoce můžete svým blízkým darovat věc, která je motivuje ke zdravějšímu životnímu stylu a to nenásilným způsobem. Že to není možné?  Tak čtěte dál a inspirujte se. 
Vydáno 06.12.2017, přečteno: 105x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Smoothies

Smoothies jsou na přípravu velmi rychlá a nenáročná. Poslouží také jako skvělá svačina na cesty. A že vám dochází inspirace na různé kombinace? Tak vyzkoušejte ty, které vám dnes doporučujeme!
Vydáno 22.11.2017, přečteno: 113x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

4 tipy na zdravé svačiny

Pravidelnost v jídle je stejně důležitá jako jeho kvalita. Často se ale stává, že lidé na svačiny mezi hlavními jídly zapomínají. Dnes vám přinášíme tipy na svačiny, které připravíte rychle a s minimem práce. 
Vydáno 08.11.2017, přečteno: 165x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Dýňový koláč

Četli jste minulý článek? Pokud ano, tak víte, že hlavní hvězdou byla dýně. Jak dýně neodmyslitelně patří k podzimu, tak káva, případně čaj, a koláč k dlouhým zimním večerům. A jak spojit tyto dvě věci dohromady? Určitě zdravým dýňovým koláčem! 
Vydáno 25.10.2017, přečteno: 167x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Dýně kam se podíváš

Asi nic nekřičí podzim tak jako dýně. Většina z nás je má spojené s Halloweenem, kdy jsme jim jako malí vyřezávali strašidelné obličeje. V poslední době si ale nachází cestu i do našich kuchyní. A že nevíte kterou dýni na co použít? Dnešní článek vám bude odpovědí. 

 
Vydáno 11.10.2017, přečteno: 196x
 

Podzimní očista

Detoxikace je zdravý a vlastně jednoduchý způsob, jak uvelit svému tělu od různých nečistot a toxických látek.
Vydáno 27.09.2017, přečteno: 244x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

NOVÁ KREV VE VÝŽIVOVÉM PORADENSTVÍ DIETAVKRABICCE.CZ

Naučte si pro sebe připravit kvalitní jídlo, prostřít si stůl a neodbývat se!

 
„Až k sobě změníte přístup a Vaše tělo bude mít dostatek všech živin a také budete jíst jídlo, které vaše tělo umí dobře strávit, tak nebudete potřebovat ochranné bariéry v podobě tukových polštářků a vaše tělo nebude potřebovat zásoby…“
 
 
Vydáno 13.09.2017, přečteno: 256x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ a Benešov

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 249,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info