Předchozí
Další

Po létě zpátky do formy

Zdá se to nemožné – ale letošní léto už se blíží ke konci. Taky vám přijde, že letošní léto uteklo hrozně rychle? Pokud jste v době opalování a dovolených upustili od vyvážené a pravidelné stravy, v dnešním článku přinášíme tipy, jak se dostat zpět do formy.
Vydáno 20.08.2019, přečteno: 67x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Salátová inspirace

Léto je období, kdy má většina z nás chuť spíše na lehčí pokrmy plné zeleniny a k večeři si rádi děláme oblíbené saláty. Proto jsme vám jich zde pro inspiraci pár vybrali.
Vydáno 31.07.2019, přečteno: 113x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Letní drinky na osvěžení

K slunnému počasí patří letní osvěžující drink. A ani je nemusíte složitě vyrábět. Vybrali jsme pro vás ty, na jejichž přípravu stačí jen pár ingrediencí.
Vydáno 02.07.2019, přečteno: 113x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Jahodové hody

Máte rádi jahody? Právě startuje jejich sezona! K létu, které nám pomalu, ale jistě začíná, patří jahody naprosto neodmyslitelně. Pokud se jich stejně jako my nemůžete nabažit, vybrali jsme pro vás hned několik skvělých receptů.
 
Vydáno 11.06.2019, přečteno: 152x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Mýty, které vám do plavek nepomůžou


Léto už nám klepe na dveře a všude je záplava článků, které vás nabádají k drastickým dietám nebo nesmyslným hladovkám. Tudy cesta nevede! Základem je vyvážená strava a pravidelné cvičení. Přinášíme vám tipy, čemu se letos určitě vyhnout na cestě za krásným tělem.
Vydáno 29.05.2019, přečteno: 730x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Dobroty z naší kuchařky

Dnes se s Vámi podělíme hned o 2 recepty z kuchařky Vaše krabičková dieta. V té najdete spoustu inspirace na zdravé a chutné recepty na snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vyzkoušet je můžete třeba v neděli, nebo v jiné dny, kdy zrovna neodebíráte naší krabičkovou dietu. J  Knihu Vaše krabičková dieta můžete zakoupit na našich webových stránkách v záložce nebo ji můžete vyhrát v jedné z našich soutěžích, které pořádáme na Instagramu a Facebooku.
Vydáno 14.05.2019, přečteno: 172x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

ROZHOVOR S MARTINEM ZOUNAREM

Dnes pro vás opět máme rozhovor s oblíbeným hercem Martinem Zounarem, který naší krabičkovou dietu vyzkoušel a podělil se o své dojmy. :)

 
Vydáno 24.04.2019, přečteno: 198x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Velikonoční dobroty

Co takhle letos zkusit upéct tradičního velikonočního beránka v odlehčené verzi? Nebo z té spousty krásných barevných vajíček připravit vajíčkovou pomazánku, ze které nebudete muset mít výčitky? Dnes pro Vás máme dva recepty, které můžete letos (nejen) o Velikonocích vyzkoušet. :) 
Vydáno 09.04.2019, přečteno: 192x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Jarní očista – mýtus o zázračném celeru

Možná jste postřehli, že se internetem (především Instagramem) opět šíří "nový zázrak", který má mít až kouzelné účinky na náš organismus. Toto kouzlo se jmenuje šťáva z řapíkatého celeru. Proto jsme si pro Vás dnes na toto téma připravili článek.
Vydáno 26.03.2019, přečteno: 238x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Jeden den s krabičkovou dietou

Zajímá Vás, jak asi vypadá den s naší krabičkovou dietou? Rozhodli jsme se pro Vás zdokumentovat jeden celý den - od brzkého rána až po večerní závoz nových krabiček. 
Vydáno 12.03.2019, přečteno: 306x
Autor: DIETAVKRABIČCE.CZ
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: Praha, Praha – východ, Praha – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 269,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info