KRABIČKOVÁ DIETA

Bez starostí

O nic se nemusíte starat, všechnu dřinu nechte na nás! My vystojíme frontu v obchodě, seženeme čerstvé suroviny, vymyslíme, co z nich uvařit, zapotíme se u sporáku, spočítáme kalorie a ta nejlepší práce – jedení – už ale zůstane na vás. Krabičková dieta je zcela bez práce a starostí.

Fit

Ačkoliv je každý váhový úbytek individuální, můžeme říct, že naši klienti dosahují po měsíční kůře krabičkové diety průměrného váhového úbytku 5–7 kg. Navíc si můžete zvolit program „Hubnu“ či „Žiju zdravě“ v závislosti na svých hubnoucích cílech.

Vyvážená

S chutnou a vyváženou dietní stravou nebudete muset celý den chroupat jednu mrkev a ve svátek si dopřát brokolicový košťál. Naše krabičková dieta obsahuje všech 5 částí jídelníčku: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři.

Profesionální

Všechna jídla vymýšlí a připravuje tým profesionálů, složených z výživového poradce a kuchařů s bohatými zkušenostmi nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Mistři instantních dochucovadel a kečupů u nás mají dveře zavřené. My nabízíme profesionálně připravenou krabičkovou dietu.

Mobilní

Vyberte si typ dopravy, která je vašemu srdci nejbližší. V Praze se nachází jedenáct odběrných míst, v Říčanech, Jesenici a v Hostivicích po jednom. Všechny pobočky jsou plně připravené k vaší návštěvě a osobnímu vyzvednutí. Avšak máte-li zrovna na pilno, nebo se vám naopak nechce vycházet z tepla domova, stačí říct a my vám krabičky dovezeme, kam si jen budete přát. Rozvážíme pro Vás po celé Praze a Středočeském kraji.
K rozvozu krabičkové diety z výroby na odběrná místa nebo přímo na zákazníky zvolenou adresu ve vybraný čas využíváme služeb přepravní firmy Cargo – partner s plně chladícími vozy s automatickým hlídáním teplot. Ať je jakékoli počasí, udržujeme krabičky při jejich rozvozu v teplotě 4 - 6 °C, aby k Vám dorazily naprosto čerstvé.

Nápomocná

Před každou objednávkou máte možnost využít naši výživovovou poradkyni. Nepohorší se, když ji přiznáte, že si rádi o půlnoci dáte čokoládu či občas posnídáte biftek. Ba naopak, vyslechne si všechny vaše stravovací návyky a na jejich základě vám doporučí vhodný dietní program naší krabičkové diety. Konzultaci u výživového poradce vám jako svým klientům poskytujeme za zvýhodněnou cenu.

Technicky vyspělá

Pro přípravu krabičkové diety využíváme nejmodernějších přístrojů. Veškeré vybavení naší kuchyně splňuje ty nejnáročnější požadavky moderního a zdravého zařízení. Razíme přesvědčení, že kvalitní technologie jdou ruku v ruce s kvalitní stravou. Být vždy o krok na před, to je naše.

Šetrná k vaší peněžence

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 111 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše krabičková dieta vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně, a to nepočítáme čas strávený vařením a nákupy.

Certifikovaná

avp Jsme držiteli certifikátu HACCP, jenž zaručuje bezpečnost a především vysokou kvalitu našich programů krabičkové diety ve všech fázích manipulace s pokrmy, surovinami, skladováním a distribucí. Dále jsme členy i Aliance výživových poradců. Zkrátka máte černé na bílém, že nejvyšší kvalita, jakost a precizní servis jsou naše modly.

100 % RECYKLOVATELNÁ

Protože nám příroda není lhostejná, používáme pouze plastové obaly, které se dají recyklovat a dále zpracovávat. Stávající legislativa nám bohužel neumožňuje používat např. jídlonosiče nebo papírové obaly. I tak se ale snažíme využívat tu nejšetrnější možnou variantu a o recyklaci žádáme i naše klienty. Klienti využívající službu dovozu na adresu mají navíc možnost využití naší služby ZPĚTNÉHO ODBĚRU OBALŮ.

Stravenková

Dostáváte od svého zaměstnavatele stravenky a jen vám nadívají peněženku? Naši krabičkovou dietu s nimi poplatíte bez problémů. Přijímáme stravenky Sodexo, Ticket Restaurant a Le Chéque Déjeuner.

 

Naši krabičkovou dietu již vyzkoušeli:

 

Spočítejte si

Jaký program vám bude nejlépe vyhovovat?

BMI KALKULAČKA

Vyberte si

Zvolte si redukční nebo standardní stravu pro zdravý život.

Kolik to stojí

Zjistěte, kolik vás bude stát dieta v krabičce.

Zvolte program:

Uveďte, prosím, kolik denně utratíte za jídlo:

Snídaně
Oběd
Večeře
Svačiny
Celkem: 250 Kč

Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 101 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše DIETAVKRABICCE.CZ Vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně.

Nyní za jídlo utrácíte: 250 Kč
Cena diety v krabičce: 269 Kč
DIETAVKRABICCE.CZ
vás stojí:
19 Kč

objednattento
program

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%

Praha, Středočeský kraj

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 349,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře
Více info

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info