Předchozí
Další

Mýty, které vám do plavek nepomůžou

Stačí rozkliknout jakýkoliv web pro ženy. S prvními jarními paprsky na vás vyskočí nespočet článků, které vás nabádají k drastickým dietám nebo nesmyslným hladovkám. Tudy cesta nevede! Základem je vyvážená strava a pravidelné cvičení. Přinášíme vám tipy, čemu se letos určitě vyhnout na cestě za krásným tělem.
Vydáno 01.05.2017, přečteno: 63x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Velikonoční menu bez výčitek

Velikonoce jsou oslavou jara, pojďme je oslavit bez výčitek a s dobrou náladou.
Vydáno 12.04.2017, přečteno: 176x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Jarní očista

S jarním obdobím přichází čas na detoxikaci našeho těla. Nezapomínejme, že je nutné naše tělo jednou za čas restartovat.
Vydáno 20.03.2017, přečteno: 119x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Cvičení, která vás dostanou do formy

Čas letních dovolených se kvapem blíží a vy máte stále stejné předsevzetí? Do těch plavek, co se mi válí už druhou sezónu ve skříni, zhubnu! Letos je ideální doba jim dostát! O zdravou stravu se vám postaráme. Cvičení ovšem bude na vás. Připravili jsme pro vás tipy na cvičení, která v kombinaci s naší krabičkovou dietou zaručeně fungují! 
Vydáno 16.02.2017, přečteno: 176x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Valentýnské poselství

Svátek svatého Valentýna připadá každoročně na 14. února. Je oslavou lásky a náklonnosti. 
Vydáno 10.02.2017, přečteno: 146x
Autor: DIETAVKRABICCE.CZ
 

Jak nepřibrat na vánočních večírcích

Předvánoční a vánoční čas je dobou večírků, rodinných setkání a hodování. V tuto dobu si většina z vás chce "dopřát" a krabičkovou dietu na chvíli přeruší. Přežít ho beze ztráty společenského bobříka a přitom na dietě je úkol nesnadný. Máme pro vás tipy, jak na večírcích nepřibrat.

 
Vydáno 22.09.2016, přečteno: 339x
 

Udržte si svojí linii i o vánočních svátcích..Jak na to?

Vánoce! Pro někoho synonymum pohody, pro jiného čas dárků a oslav. Při představě Vánoc si snad každý představí stůl plný dobrot, které se zdravou výživou nemají nic společného. V naší republice jsou statistiky neúprosné - každý druhý z nás má zvýšenou hladinu cholesterolu a více než polovina z nás má nadváhu. Nad skladbou vánočního menu by se měla zamyslet většina z nás. Dá se vůbec tradice plných vánočních stolů skloubit s dietou?
A co teprve štědrovečerní večeře? Věřte, že každý bez ohledu na zdravotní problémy si štědrovečerní atmosféru může užít se vším všudy. Stačí dodržovat několik zásad, týkajících se výběru potravin a jejich zpracování. 

 
Vydáno 22.09.2016, přečteno: 371x
 

Strašák jménem ortorexie - posedlost zdravým životním stylem

V minulosti si lidé příliš nemohli diktovat, co budou jíst a co nikoliv. Jídlo bylo zkrátka jídlem. Mělo zasytit, dodat tělu potřebnou energii a pokud možno také chutnat. V dobách, kdy byl na pultech obchodů dostupný jeden jediný druh jogurtu nebo nebyly k sehnání banány, se neřešilo, co je zdravé, co je bio, zda je lepší jíst paleo nebo raw a podobně. Neexistovala proto ani ortorexie, posedlost zdravým jídlem, dnes už řazená mezi poruchy přijmu potravy.
 
Vydáno 05.09.2016, přečteno: 407x
 

Ideální postava – jaký by měl být poměr tuku, svalů a vody v těle?

Ještě, než se rychle poběžíte zvážit nebo změřit, zastavte se a zamyslete nad tím, co vlastně znamená pojem „ideální postava“. V každé epoše lidstva byl ideál odlišný, v závislosti na kulturních i sociálních podmínkách. Každý člověk je jinak vybaven geneticky a každý má právo na svoje vlastní estetické normy. To, jak vnímáme ideál dnes, je nám vštěpováno už od narození médii, jako je televize a internet - žena by měla mít dlouhé nohy, kulatý zadeček, vosí pas a velká, pevná prsa. Muž by měl mít malý, pevný zadek, ploché břicho a široká ramena. To, že jsme třeba právě takové proporce do vínku nedostali, nás ze světa krásných nadobro vyčleňuje.
 
Vydáno 05.09.2016, přečteno: 1455x
 

Utužte svůj organizmus před zimou

V podzimním a zimním období byste měli věnovat zdravému životnímu stylu zvláštní pozornost. Na váš organismus čeká řada nástrah v podobě různých virů, nepříznivého počasí a nedostatku slunečních paprsků. Tělo bývá více unavené a snáze podléhá nemocem. Co vám v tuto dobu prospěje je úprava jídelníčku, dostatečný přísun vitamínů a otužování.
 
Vydáno 05.09.2016, přečteno: 323x
 

Předchozí
Další

Osobní odběr: pobočky po celé Praze, Praze – východ a Praze – západ

Kontaktní formulář

Chcete-li si domluvit konzultaci s naší výživovou poradkyní MUDr. Hanou Mojžíšovou, která Vám doporučí pro Vás vhodný stravovací program, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Denní menu již od 249,-Kč*

V ceně je zahrnuto 5 chutných jídel na celý den

  • Snídaně
  • Svačina
  • Oběd
  • Odpolední svačina
  • Večeře

Staňte se klientem

Chcete zhubnout nebo jen jíst zdravě s naší krabičkovou dietou? A to vše bez stresu ještě si pochutnat?

Více info